Reklama

Toyotą pod ciężarówkę. Groźne zdarzenie na autostradzie A4

Toyota po zderzeniu z ciężarówką jest całkowicie zniszczona. To cud, że kierowcy nie stało się nic poważnego.

Dziś około godziny 6:20 na 144 kilometrze autostrady A4 w kierunku Legnicy doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Jak wynika z informacji uzyskanych od świadków zdarzenia, samochód osobowy był na lewym pasie ruchu, gdy chciał zjechać na prawy uderzył w naczepę ciężarówki.

Kierowca osobówki wyszedł z rozbitego pojazdu o własnych siłach. Na miejscu interweniowały służby. Po zniszczeniach srebrnej Toyoty można wnioskować, że uderzenie było naprawdę mocne. To ogromne szczęście, że nikomu nie stało się nic poważnego.

Reklama

# Toyotą pod ciężarówkę. Groźne zdarzenie na autostradzie A4
# Pomoc Drogowa AD-POL
# Pomoc Drogowa A4
# Pomoc Drogowa Wrocław

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kierowca osobowki - niezalogowany 2024-04-18 14:09:26

    Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady. Za to powinni byc karani. Ogolnie kierowcy ciezarowek powinni miec zupelnie inny zakres przewinien. Np przekroczenie predkosci co 1km/h… wiecej punktow karnych z uwagi na jazde ciezkim zestawem, ktory ma dluzsza droge hamowania.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • orm - niezalogowany 2024-04-18 14:34:17

    "Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady." - że co?! Ty masz mózg? Używasz go?!

    • Zgłoś wpis
  • Ja - niezalogowany 2024-04-18 15:54:29

    A kierowcy osobówek powinni włączyć myślenie a nie nawigację.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości