Toyota po zderzeniu z ciężarówką jest całkowicie zniszczona. To cud, że kierowcy nie stało się nic poważnego.
Dziś około godziny 6:20 na 144 kilometrze autostrady A4 w kierunku Legnicy doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Jak wynika z informacji uzyskanych od świadków zdarzenia, samochód osobowy był na lewym pasie ruchu, gdy chciał zjechać na prawy uderzył w naczepę ciężarówki.
Kierowca osobówki wyszedł z rozbitego pojazdu o własnych siłach. Na miejscu interweniowały służby. Po zniszczeniach srebrnej Toyoty można wnioskować, że uderzenie było naprawdę mocne. To ogromne szczęście, że nikomu nie stało się nic poważnego.

# Toyotą pod ciężarówkę. Groźne zdarzenie na autostradzie A4
# Pomoc Drogowa AD-POL
# Pomoc Drogowa A4
# Pomoc Drogowa Wrocław
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady. Za to powinni byc karani. Ogolnie kierowcy ciezarowek powinni miec zupelnie inny zakres przewinien. Np przekroczenie predkosci co 1km/h… wiecej punktow karnych z uwagi na jazde ciezkim zestawem, ktory ma dluzsza droge hamowania.
"Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady." - że co?! Ty masz mózg? Używasz go?!
A kierowcy osobówek powinni włączyć myślenie a nie nawigację.
Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady. Za to powinni byc karani. Ogolnie kierowcy ciezarowek powinni miec zupelnie inny zakres przewinien. Np przekroczenie predkosci co 1km/h… wiecej punktow karnych z uwagi na jazde ciezkim zestawem, ktory ma dluzsza droge hamowania.
"Kierowcy ciezarowek staraja sie nie zatrzymywac kiedy dolaczaja sie do autostrady." - że co?! Ty masz mózg? Używasz go?!
A kierowcy osobówek powinni włączyć myślenie a nie nawigację.