Reklama

Sprawcą wypadku w Karpaczu był kierowca Skody

Wiemy już więcej o wczorajszym wypadku, który miał miejsce na wjeździe do Karpacza. Do szpitali trafiły łącznie 23 osoby. Najciężej ranne dziecko przetransportowano śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu.

Wczoraj (15.08) na samym wjeździe do Karpacza od strony Jeleniej Góry doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i autobusu. Skodą Superb podróżowały 4 osoby. Za kierownicą siedział 46-letni mężczyzna, na przednim fotelu pasażera mama dzieci, które znajdowały się na tylnej kanapie pojazdu. W autobusie, który kursował po regionalnych drogach było 19 pasażerów. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia trafili do szpitali. Najciężej ranne były dzieci, które podróżowały Skodą. 13-latka została przetransportowana do wrocławskiego szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 10-letnia dziewczynka trafiła do jeleniogórskiego szpitala, a ich mama została przewieziona do placówki medycznej w Wałbrzychu. Wszystkim pasażerom Skody Superb obrażenia zagrażają życiu. KIerowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Wypadek miał przebiegać w następujący sposób: około godziny 18:10 na ulicy Wielkopolskiej w Karpaczu kierujący samochodem osobowym marki Skoda zjechał na przeciwny pas ruchu, którym poruszał się autobus kursowy. Chwilę później doszło do czołowego zderzenia.

Reklama

Na miejscu czynności dochodzeniowe prowadzili jeleniogórscy policjanci w obecności prokuratora. Wszystkie działania prowadzone były w kierunku wypadku drogowego. Natężenie ruchu w regionie jest obecnie wzmożone przez trwający długi weekend. Niektórzy kierowcy nie są w stanie poradzić sobie z prawidłowym poruszaniem się po regionalnych drogach. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę. Niekiedy trzeba myśleć nie tylko za siebie, ale również za innych kierowców.

Pisaliśmy o tym wypadku:

Reklama

# Sprawcą wypadku w Karpaczu był kierowca Skody

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zeneeek - niezalogowany 2024-08-16 10:12:51

    Kolejny kapeluch któremu ,wjeżdżając w góry, odbiera rozumiem . A efekty opłakane....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Edek - niezalogowany 2024-08-16 10:56:25

    Wszyscy teraz będziecie nagminnie komentowaz każdy wypadek kolizję ale jak trzeba pomóc auto stoi na awaryjnych albo motocykl to nikt dupska nie ruszy aby pomóc ale żeby zkomentowac to wszyscy pierwsi.... kpina i żenada banda baranów....

    • Zgłoś wpis
  • No - niezalogowany 2024-08-16 11:38:59

    Ale nikt im nie będzie pomagał. Jeszcze w pysk na pluć za to jak jeżdżą

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości