Dziś - ku zdziwieniu mieszkańców - w Jeleniej Górze spadł śnieg. Po upalnym tygodniu przyszedł czas na powrót zimy?
Poprzedni tydzień obfitował w wysokie temperatury w Karkonoszach. Mieszkańcy i przybywający tu turyści rozpoczęli już sezon rowerowy. Termometry w miniony weekend wskazywały wartości zbliżające się do 30 stopni. Niemałym zaskoczeniem dla mieszkańców mógł być dzisiejszy śnieg, który spadł w powiecie karkonoskim. Takie warunki atmosferyczne mogą utrzymać się przez kilka najbliższych dni. Na temperaturę wynoszącą ponad 10 stopni będziemy musieli poczekać aż do środy (24.04).
Nagranie, który publikujemy w artykule zostało wykonane w Podgórzynie.

# Śnieżna Jelenia Góra
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jaka za oknem zima? Przecież zima to dopiero się rozkręca i lada dzień przyjdzie. W Weekend przyjdą spore ujemne temperatury w nocy, jak i w dzień oraz opady śniegu. Jestem ciekawa kto się dał zrobić z tą wczesną wiosną w konia, pospieszył się i posiał w ogródku już warzywa? Chyba czeka go kolejne kopanie i ponowne sianie.
Opady śniegu sparaliżowały całą Jelenią Górę. Jak ja teraz dojadę do pracy!?
wlasnie bo w tym zasranym miescie 2 cm sniegu to juz armagedon
Jaka za oknem zima? Przecież zima to dopiero się rozkręca i lada dzień przyjdzie. W Weekend przyjdą spore ujemne temperatury w nocy, jak i w dzień oraz opady śniegu. Jestem ciekawa kto się dał zrobić z tą wczesną wiosną w konia, pospieszył się i posiał w ogródku już warzywa? Chyba czeka go kolejne kopanie i ponowne sianie.
Opady śniegu sparaliżowały całą Jelenią Górę. Jak ja teraz dojadę do pracy!?
wlasnie bo w tym zasranym miescie 2 cm sniegu to juz armagedon