Reklama

Słaba frekwencja w II turze

21/04/2024 13:32

Na godzinę 12. frekwencja wyborcza w II turze wyborów prezydenta Jeleniej Góry jest niska.

Od godziny 7 rano trwa druga tura wyborów samorządowych. W naszym regionie oprócz prezydenta Jeleniej Góry, wybierani są burmistrzowie i wójtowie: Szklarskiej Poręby, Piechowic, Karpacza, Jeżowa Sudeckiego i Janowic Wielkich.

Na razie przynajmniej jeśli chodzi o Jelenią Górę to frekwencja jest znacznie niższa niż w pierwej turze. Do godziny 12. w lokalach wyborczych stawiło się ledwie 9,5% uprawnionych (w pierwszej turze było to 14,96% a pięć lat temu w II turze głosowało ponad 12%)

Nieco lepiej jest w mniejszych miejscowościach:

Reklama

Szklarska Poręba - 12,09%

Piechowice - 13,48%

Karpacz - 15,19%

Jeżów Sudecki - 12,06%

Janowice Wielkie - 13,82 %

Słaba frekwencja w II turze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2024-04-21 14:58:46

    ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    antykomuch - niezalogowany 2024-04-21 19:31:04

    Jak chcecie tak będziecie mieli. Nieobecni nie mają prawa narzekać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wiesio - niezalogowany 2024-04-21 19:37:45

    oczywiscie patologio ze maja prawo narzekac , jesli nie ma kandydata , ktory potencjalnie moze spelnic oczekiwania to sie patologio nie glosuje niemoto intelektualna , co za dzban ?

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości