Na godzinę 12. frekwencja wyborcza w II turze wyborów prezydenta Jeleniej Góry jest niska.
Od godziny 7 rano trwa druga tura wyborów samorządowych. W naszym regionie oprócz prezydenta Jeleniej Góry, wybierani są burmistrzowie i wójtowie: Szklarskiej Poręby, Piechowic, Karpacza, Jeżowa Sudeckiego i Janowic Wielkich.
Na razie przynajmniej jeśli chodzi o Jelenią Górę to frekwencja jest znacznie niższa niż w pierwej turze. Do godziny 12. w lokalach wyborczych stawiło się ledwie 9,5% uprawnionych (w pierwszej turze było to 14,96% a pięć lat temu w II turze głosowało ponad 12%)
Nieco lepiej jest w mniejszych miejscowościach:
Szklarska Poręba - 12,09%
Piechowice - 13,48%
Karpacz - 15,19%
Jeżów Sudecki - 12,06%
Janowice Wielkie - 13,82 %
Słaba frekwencja w II turze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
...
Jak chcecie tak będziecie mieli. Nieobecni nie mają prawa narzekać.
oczywiscie patologio ze maja prawo narzekac , jesli nie ma kandydata , ktory potencjalnie moze spelnic oczekiwania to sie patologio nie glosuje niemoto intelektualna , co za dzban ?
Brawo Wieisio - ganić łosi.
Wiesio ma rację. Też nie byłem, bo nie ma na kogo głosować kto zmieniłby Jelenią Górę . Jest coraz gorzej
...
Jak chcecie tak będziecie mieli. Nieobecni nie mają prawa narzekać.
oczywiscie patologio ze maja prawo narzekac , jesli nie ma kandydata , ktory potencjalnie moze spelnic oczekiwania to sie patologio nie glosuje niemoto intelektualna , co za dzban ?