Reklama

Samochód zawisł nad przepaścią w Borowicach

Kierowca wpadł w poślizg i dosłownie zawisł nad przepaścią przy drodze w Borowicach. Odcinek tej drogi jest zamknięty ze względu na remont.

Dziś około godziny 14. służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze z Podgórzyna do Borowic. Kierowca samochodu osobowego wpadł tam w poślizg i zjechał z drogi, a następnie zawisł nad przepaścią. Gdyby jechał nieco szybciej, zdarzenie mogłoby skończyć się tragicznie. W tym miejscu przepaść ma kilkanaście metrów.

Odcinek drogi, na której miało miejsce zdarzenie jest obecnie zamknięty z powodu remontu. W związku z tym nie był odśnieżany, ani niczym posypywany. Jezdnia była całkowicie oblodzona. Na miejscu pojawili się strażacy z JRG 1 Państwowej Straży Pożarnej i OSP w Podgórzynie. Zabezpieczyli samochód. Młody kierowca miał bardzo dużo szczęścia.

Reklama

# Samochód zawisł nad przepaścią w Borowicach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    J - niezalogowany 2024-11-21 16:18:12

    Czy odśnieżane czy nie wygląda tak samo.kraj z dykty

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    WANDZIA - niezalogowany 2024-11-21 16:32:06

    Gdzie tam jest jakaś przepaść?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sterowniki - niezalogowany 2024-11-21 16:50:10

    Ja tam widzę znak zakaz ruchu czyli jeszcze młodemu mandat ze 2 tysie i 8 punktów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości