Reklama

Rowerzysta wjechał pod samochód

19/09/2020 17:17

Wypadek w Cieplicach na wysokości Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Rowerzysta wjechał pod samochód.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13. , przy samym wyjeździe z terenu WORD. Kierująca samochodem marki Kia zderzyła się z rowerzystą.  Przebieg zdarzenia ustala policja.  Mężczyzna, który jechał rowerem z urazem głowy trafił do szpitala.

Rowerzysta wjechał pod samochód

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-09-20 08:29:32

    a teraz odpowiedź skąd się biorą korki z byle stłuczki, obcierki itp. - pojazdy stoją tak że kombajn zbożowy z założonym hederem by przejechał, ale pogotowie i policja musi stanąć tak, że nawet rower się nie przeciśnie. tamtędy spokojnie mógł iść normalny ruch

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości