Kierowca Audi szalał po ulicach. Opony aż piszczały w zakrętach. W pewnym momencie prawie wpakował się w samochód naszego czytelnika.
Czytelnik, który nadesłał nam to nagranie na co dzień porusza się po jeleniogórskich ulicach. Zarejestrowana na kamerce samochodowej niebezpieczna sytuacja drogowa miała jednak miejsce w Bogatyni. Było na tyle blisko zderzenia, że postanowiliśmy opublikować to nagranie w ramach cyklu Prawie małe bum.
Kierowca Audi szalał po tamtejszych ulicach. Na filmie słychać jak jego opony piszczą w zakrętach. W pewnym momencie kierowca zaczął gwałtownie hamować. Jego koła zblokowały się, a samochód z impetem mknął niekontrolowany w kierunku pojazdu naszego czytelnika. Centymetry dzieliły samochody od niechcianego spotkania.
Apelujemy do kierowców. Jeździjcie rozważnie i zgodnie z przepisami. Co najważniejsze - w ruchu drogowym niezwykle cenny jest refleks i skupienie podczas jazdy.
Więcej filmów prezentujących niebezpieczne sytuacje na drogach w naszym regionie znajdziecie tutaj : https://24jgora.pl/prawiemalebum
Jeśli udało Wam się zarejestrować podobne sytuacje na jeleniogórskich drogach i chcecie się podzielić lub ostrzec innych kierowców - podeślijcie nam materiały na : [email protected].
# Prawie małe bum cz. 71
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Audi ma uszkodzony system ABS.
A co ma uszkodzone kierujący tym audi ?
Gościu przede mną skręcał w lewo,musiałem wychamować,ale widząc z tyłu typa i pisk opon w ostatniej chwili ruszyłem i Oszukałem Przeznaczenie,zatrzymałem się po chwili sprawdzić czy z tyłu Ok,gówniarz mówi, że ma problemy z hamulcami,a jak ok ale też z głową... masz szczęście,że ruszyłem....
Jeleniej Gorze nie ma publicznej toalety dostosowanej dla potrzeb osoby niepełnosprawnej a istniejące dwie jedna ponad 40 schodów w dol a druga śmierdzi jak polaczenie obory z chlewem ,zamykane są o 16.00 PATOLOGIA , tym się zajmijcie patusy!!!
Audi ma uszkodzony system ABS.
A co ma uszkodzone kierujący tym audi ?
Gościu przede mną skręcał w lewo,musiałem wychamować,ale widząc z tyłu typa i pisk opon w ostatniej chwili ruszyłem i Oszukałem Przeznaczenie,zatrzymałem się po chwili sprawdzić czy z tyłu Ok,gówniarz mówi, że ma problemy z hamulcami,a jak ok ale też z głową... masz szczęście,że ruszyłem....