Reklama

Poszukiwany do odbycia kary, dodatkowo odpowie za wandalizm

28/03/2025 11:26

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Do zdarzenia doszło w lutym 2025 roku na terenie Osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. 37-latek, przechodząc obok jednego z budynków, rzucał w jego elewację kamieniami, powodując liczne uszkodzenia. Straty oszacowano na kwotę 5 tysięcy złotych.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Przeanalizowali nagrania z monitoringu oraz zebrali informacje, co pozwoliło na szybkie ustalenie tożsamości sprawcy. 37-latek został zatrzymany, a w trakcie czynności okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy za inne czyny.

Reklama

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Po czynnościach został przewieziony do Aresztu Śledczego w celu odbycia wcześniej zasądzonej kary. Za uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwany do odbycia kary, dodatkowo odpowie za wandalizm

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości