Policjanci z Karpacza ścigali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli i ropoczął ucieczkę wąskimi uliczkami. W pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i wjechał w murek.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali dziś 45-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Rozpoczął ucieczkę. Łamał przepisy ruchu i stwarzał zagrożenie dla pieszych i innych kierowców. Uciekał wąskimi uliczkami.
Pościg zakończył się, gdy kierowca granatowego auta wjechał w przydrożny murek. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać na piechotę, jednak bezskutecznie. Szybko trafił w ręce policjantów z Karpacza.
Badanie alkomatem wykazało, że miał w wydychanym powietrzu około 2 promile. Oprócz tego okazało się, że prowadził pojazd mimo dożywotniego zakazu kierowania, a także był poszukiwany do odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i grozi mu 5 lat więzienia.

# Pościg za uciekającym kierowcą zakończył się uderzeniem w murek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Paweł ze ścięgien? :D
Na taką ku.we kary nie ma tylko czapa ????
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Paweł ze ścięgien? :D
Na taką ku.we kary nie ma tylko czapa ????
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.