Wczoraj (26.08) na newralgicznym skrzyżowaniu w Kowarach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.
Kierowcy, którzy dziś korzystają z ulicy Kamiennogórskiej mogą zobaczyć na poboczu rozbitego Volkswagena. To jeden z pojazdów, który brał udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj (26.08) na skrzyżowaniu ulicy Kamiennogórskiej (DW 367) z ulicą Zamkową w Kowarach. To skrzyżowanie jest dość newralgiczne. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji i wypadków. Najczęstszą przyczyną kolizji w tym miejscu jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Mimo, że zdarzenie miało miejsce wczoraj, to do dziś na poboczu znajduje się jeden z pojazdów biorących w nim udział - Volkswagen na tablicach rejestracyjnych z powiatu karkonoskiego.
# Po wczorajszym wypadku w Kowarach, jeden z pojazdów wciąż znajduje się na poboczu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To nie jest pobocze, tylko prywatna łąka!
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Spokojnie zaraz czejeni z Kowar się tym zajmą i po samochodzie nawet ślad nie zostanie :))
To nie jest pobocze, tylko prywatna łąka!
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Spokojnie zaraz czejeni z Kowar się tym zajmą i po samochodzie nawet ślad nie zostanie :))