Reklama

Po wczorajszym wypadku w Kowarach, jeden z pojazdów wciąż znajduje się na poboczu

Wczoraj (26.08) na newralgicznym skrzyżowaniu w Kowarach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. 

Kierowcy, którzy dziś korzystają z ulicy Kamiennogórskiej mogą zobaczyć na poboczu rozbitego Volkswagena. To jeden z pojazdów, który brał udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj (26.08) na skrzyżowaniu ulicy Kamiennogórskiej (DW 367) z ulicą Zamkową w Kowarach. To skrzyżowanie jest dość newralgiczne. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji i wypadków. Najczęstszą przyczyną kolizji w tym miejscu jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Mimo, że zdarzenie miało miejsce wczoraj, to do dziś na poboczu znajduje się jeden z pojazdów biorących w nim udział - Volkswagen na tablicach rejestracyjnych z powiatu karkonoskiego. 

Reklama

# Po wczorajszym wypadku w Kowarach, jeden z pojazdów wciąż znajduje się na poboczu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Uli - niezalogowany 2025-08-27 08:39:10

    To nie jest pobocze, tylko prywatna łąka!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stfa - niezalogowany 2025-08-27 10:34:03


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Chuda Justyna - niezalogowany 2025-08-27 18:22:45

    Spokojnie zaraz czejeni z Kowar się tym zajmą i po samochodzie nawet ślad nie zostanie :))

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości