36-letnia kobieta i 58-letni mężczyzna zostali zaproszeni na imprezę do kolegi. Z przyjęcia wyszli z łupem skradzionym właścicielowi mieszkania.
Ciekawa sytuacja miała miejsce na terenie Jeleniej Góry. Mężczyzna zorganizował imprezę, na którą zaprosił znajomą parę. Podczas przyjęcia wspólnie spożywali alkohol. Gospodarz poszedł spać, a para, która imprezowała w jego mieszkaniu wykorzystała okazję i go okradła. Ich łupem padł telefon oraz karta płatnicza, którą później płacili za zakupy. Właściciel straty oszacował na kwotę 1000 zł. Jak się okazało w trakcie policyjnych czynności, 58-letni mężczyzna groził pokrzywdzonemu śmiercią w przypadku, gdy ten zdecyduje się poinformować o sprawie policję.
Mężczyzna mimo gróźb o przestępstwach powiadomił policję oraz wskazał osoby podejrzewane o ich popełnienie. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy dopuścili się tych czynów. Usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. - informuje podinspektor Edyta Bagrowska.
Reklama
Teraz funkcjonariusze ustalają szczegóły zajścia. Złodziejska para może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.
# Para okradła kolegę, który zaprosił ich na imprezę
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale ma kolegę! No, no…tylko pozazdrościć. Chociaż pewnie sam jest moczygęba, to jednak w tym przypadku lepiej było pić „do lustra”
Organizator imprezy to pewnie też jakiś patusiarz.
Jak to powiedział Józef Piłsudski "naród przepiękny tylko ludzie to ku**y" i wszystko w temacie :)
Teraz para okradła kolegę, ale jak parę dni temu złodziejka ukradła torby klientkom u fryzjera, to portal pisał, że kobieta przywłaszczyła sobie... Gdzie zatem logika? Może zatem ta para nie ukradła tylko przywłaszczyła sobie?
Ale ma kolegę! No, no…tylko pozazdrościć. Chociaż pewnie sam jest moczygęba, to jednak w tym przypadku lepiej było pić „do lustra”
Organizator imprezy to pewnie też jakiś patusiarz.
Jak to powiedział Józef Piłsudski "naród przepiękny tylko ludzie to ku**y" i wszystko w temacie :)