:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Adrian Klimas 08/06/2019 16:46

W obecności wiceminister edukacji Marzeny Machałek, senatora Rzeczpospolitej Polskiej Krzysztofa Mroza, starosty powiatu jeleniogórskiego Krzysztofa Wiśniewskiego oraz samorządowców, nauczycieli, rodziców i uczniów dokonano oficjalnego otwarcia nowego budynku Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Podgórzynie. Więcej w materiale filmowym.

Nowoczesny obiekt został oddany do użytku w listopadzie ubiegłego roku, a naukę rozpoczęto w nim już miesiąc później. Od tego czasu liczba uczniów stale rośnie. Nowa placówka to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo uczniów. Budynek jest oszczędny i stosunkowo tani w eksploatacji. Uczniowie mogą też liczyć na nowocześnie wyposażone sale i bogatą ofertę zajęć.

A już wkrótce nowa szkoła ma wzbogacić się o pełnowymiarową salę gimnastyczną. Bezpieczeństwo uczniów ma poprawić budowa ronda na skrzyżowaniu dróg wojewódzkiej i powiatowej znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły.

Budowa nowego budynku szkoły podstawowej trwała niespełna 1,5 roku. Inwestycja wykonana przez firmę Pre-Fabrykat pochłonęła 21 mln złotych z czego niemal połowę pozyskano ze środków unijnych.

# Nowa Szkoła w Podgórzynie oficjalnie otwarta!

Reklama

nowa szkoła w podgórzynie oficjalnie otwarta - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 20:42:30

    Super :) mamy tylko nadzieję, że szkoła doczeka się większego parkingu :)

  • Gość2 - niezalogowany 2019-06-08 20:52:33

    Ciekawy jestem czy chodnik zrobiony jest żeby dzieciaki bezpiecznie mogły dojść i wrócić ze szkoły

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 21:11:54

    Chodnika nie ma ,ale bez obaw dzieci nie chodzą same ,są dowożone busami i odwozone

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 21:45:16

    Dzieci i rodzice chodza prawa strona jest bardzo niebezpiecznie a mialo byc tak pieknie totalny balagan!!!

  • gość 2019-06-08 21:57:13

    tak tak brawa i gwizdy dla debila który postawił szkołę na samym obrzeżu gminy, pewnie lepiej było sprzedać działkę pod budowe biedronki w centrum gminy zamiast w tym miejscu postawić szkołe brawa. i te przejście dla pieszych ze szkoły w trawy zarośla krzaki... materiał do uwagi

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 21:57:32

    Wszystko kłamstwo szkoła przepełniona nie liczą się dzieci tylko ekonomia!!!!

  • gość 2019-06-08 21:58:22

    uwaga drajw klub 16 czerwca organizuje kolejną masową imprezę, w związku z nalotami policji na ostatnie ich "spoty" które miały miejsce w mieście tym razem pasjonaci motoryzacji jadą nad żwirownie na grila gdzie będą zapewne pić ćpać a potem będą próbowali jechać pod wpływem. Dobra ściema nie jest zła ponieważ 90% ich aut nie wjedzie na teren żwirowni bo pourywali by swoje pługo-zderzaki. Zdjęcia zostaną zrobione dzień przed imprezą i dzień po ich spocie zobaczymy ile śmieci pozostawią. Dodatkowo standardowo zgłaszamy ten fakt do odpowiednich służb, jak i do wójta Mysłakowic który do dziś nic nie wie o organizacji masowej imprezy w jego gminie. Salut Me drajf laps

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 22:08:15

    W materiale filmowym widać sale przedszkolną i do zajęć terapeutycznych, ciekawe czemu nie pokazano sal lekcyjnych, może dlatego, że ciasne i nic nadzwyczajnego, sale jak w innych szkołach. Ciekawe komu jak to pan wójt mówi "żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać" ciekawe komu zabierze budując rondo i kolejne 6 mln na sale gimnastyczną będzie szukał. Przed szkołą widać posąg orła za kolejne kilka lub kilkanaście tysięcy - a gmina taka biedna.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 22:11:21

    Szkoda, że w materiale widać tylko sale przedszkolną i terapii zajęciowej. Ciekawe czemu nie pokazano sal lekcyjnych - ciasne i nic nadzwyczajnego. Jak to pan wójt często mówi "żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać", ciekawe co zabierze szukając pieniędzy na rondo przy szkole i kolejne miliony na budowę sali gimnastycznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 22:34:42

    A gdzie była Machałek w czasie strajku nauczycieli?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 23:38:47

    Jak Witek uczyla sie o Katyniu z przedwojennych ksiazek

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 23:40:15

    Nic tylko narzekają w tym Podgórzynie szkoła nietaka drogi nie takie kurwa co za patologia jebana

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 01:13:27

    Z czego tu się cieszyć, że gmina zadłużona po uszy, bo jeden z drugim wymyślił patent jak wydać nie swoje miliony

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 01:14:30

    Z czego tu się cieszyć, że gmina zadłużona po uszy, bo jeden z drugim wymyślił patent jak wydać nie swoje miliony

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 02:27:12

    I jak zwykle czarny musiał się pojawić. Bez niego ani rusz. Żenada. ....ciekawe czy dobrze machał kropidłem

  • Rafał - niezalogowany 2019-06-09 07:53:37

    Szkoła super co to za debil pisze te bzdurne komentarze

  • gośćXYZ - niezalogowany 2019-06-09 08:16:34

    NIE BUDUJCIE SIĘ NA POLDERACH ZALEWOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 09:33:42

    A kiedy zamknięcie?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 12:47:06

    Za tydzień bo wakcje

  • gość 2019-06-10 08:35:04

    A co tam robią ci w czarnych sukienkach?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 06:27:07

    Nie wiem co/kto się w tej szkole liczy, ale na pewno nie dzieci.
    Klika

Dodajesz jako: |