Mistrzowie Parkowania - ukarani i sfotografowani

Niechlubnym elementem konsekwencji wynikających z nieprawidłowego parkowania jest publikacja zdjęcia w cyklu artykułów „Mistrzowie Parkowania”. Kierowcy ze zdjęć zostali ukarani przez strażników miejskich.

Strażnicy miejscy z Jeleniej Góry stoją na straży porządku i bezpieczeństwa. Wyjątkowo często interweniują wobec nieprawidłowo parkujących kierowców, korzystających z jeleniogórskich dróg. Niekiedy przypadki złego parkowania zgłaszane są przez innych użytkowników ruchu lub przez operatora miejskiego monitoringu, a czasem są napotykane podczas codziennego patrolu strażników. Zarówno w jednym i drugim przypadku kierowca, który nieprawidłowo zaparkował samochód naraża się na konsekwencje finansowe. Mandat za parkowanie na zakazie lub w miejscu do tego nieprzeznaczonym to kwota od 100 zł wzwyż.

Przedstawione w galerii zdjęć przypadki nieprawidłowego parkowania zostały sfotografowane przez interweniujących strażników miejskich.

# Mistrzowie Parkowania - ukarani i sfotografowani

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/04/2024 09:14

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    locha ze skarbowki - niezalogowany 2024-04-12 13:22:48

    Nie rozumiem dlaczego tablice rejestracyjne sa zamazane skoro sa WIDOCZNE publicznie na ulicach do tego obowiazkowe ? Czy jest to jakas katolicka czy pisowska tajemnica bo normalni ludzie tak nie pozostawiaja pojazdow ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Stefek - niezalogowany 2024-04-12 16:03:57

    Nie,to pełowskie uśmiechnięte tablice.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mało istotne - niezalogowany 2024-04-12 15:43:11

    Dla mnie to jest śmieszne jak mało miejsca do zaparkowania jest pod urzędem pracy. Dzisiaj musiałem ta kombinować, że masakra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Najnowsze wiadomości