Reklama

Lucyna Kornobys wróciła do domu z kolejnym medalem Mistrzostw Świata

Multimedalistka z Jeleniej Góry - Lucyna Kornobys - wczoraj została powitana w domu po sukcesie w New Delhi. Jeleniogórzanka wróciła jako srebrna medalistka w pchnięciu kulą.

Lucyna Kornobys po Mistrzostwach Świata w New Delhi dokłada do swojej imponującej kolekcji kolejny medal. Multimedalistka ma na swoim koncie już wiele zwycięstw, jednak - jak sama twierdzi - powrót do domu gdzie jest z kim świętować ten sukces jest tutaj najważniejszy. 

Jeleniogórzanka wraca z Indii jako Wicemistrzyni Świata w pchnięciu kulą. Wynik 8,26m zapewnił Lucynie pewne drugie miejsce. Póki co wciąż niepokonana zostaje Chinka, która kulę popchnęła na odległość 9,15m poprawiając tym samym ustanowiony przez siebie w Paryżu najlepszy wynik w swojej kategorii. 

Reklama

Wczoraj (13.10) na zaproszenie Prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, Lucyna Kornobys przybyła do Ratusza, gdzie została honorowo powitana przez władze miasta kwiatami i upominkami. Warto wspomnieć, że oprócz osiągania gigantycznych sportowych sukcesów, p. Lucyna jest również radną Rady Miasta Jelenia Góra, gdzie realizuje się jako głos społeczeństwa w radzie. 

# Lucyna Kornobys wróciła do domu z kolejnym medalem Mistrzostw Świata

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Genonefa - niezalogowany 2025-10-14 10:44:40

    Gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości