Multimedalistka z Jeleniej Góry - Lucyna Kornobys - wczoraj została powitana w domu po sukcesie w New Delhi. Jeleniogórzanka wróciła jako srebrna medalistka w pchnięciu kulą.
Lucyna Kornobys po Mistrzostwach Świata w New Delhi dokłada do swojej imponującej kolekcji kolejny medal. Multimedalistka ma na swoim koncie już wiele zwycięstw, jednak - jak sama twierdzi - powrót do domu gdzie jest z kim świętować ten sukces jest tutaj najważniejszy.
Jeleniogórzanka wraca z Indii jako Wicemistrzyni Świata w pchnięciu kulą. Wynik 8,26m zapewnił Lucynie pewne drugie miejsce. Póki co wciąż niepokonana zostaje Chinka, która kulę popchnęła na odległość 9,15m poprawiając tym samym ustanowiony przez siebie w Paryżu najlepszy wynik w swojej kategorii.
Wczoraj (13.10) na zaproszenie Prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, Lucyna Kornobys przybyła do Ratusza, gdzie została honorowo powitana przez władze miasta kwiatami i upominkami. Warto wspomnieć, że oprócz osiągania gigantycznych sportowych sukcesów, p. Lucyna jest również radną Rady Miasta Jelenia Góra, gdzie realizuje się jako głos społeczeństwa w radzie.
# Lucyna Kornobys wróciła do domu z kolejnym medalem Mistrzostw Świata
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gratulacje!
Gratulacje!