8 lat więzienia grozi kobiecie, w mieszkaniu której policjanci ujawnili narkotyki i nielegalną amunicję.
Policjanci z Karpacza zatrzymali 42-letnią kobietę, u której znaleźli środki odurzające oraz amunicję, na którą zatrzymana nie posiadała zezwolenia. Mundurowi prowadzący czynności w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkanka powiatu karkonoskiego może posiadać narkotyki w swoim mieszkaniu. W kolejnym etapie działań policjanci udali się z wizytą do lokalu zajmowanego przez podejrzaną. Podczas przeszukania jej mieszkania ujawnili 50 sztuk amunicji, którą kobieta posiadała bez wymaganego przepisami zezwolenia. Oprócz tego zabezpieczyli amfetaminę, z której można było uzyskać około 40 porcji handlowych.
42-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Teraz za posiadanie narkotyków oraz nielegalne posiadanie amunicji odpowie przed sądem. Grozi jej nawet do 8 lat pozbawienia wolności. - informuje podinspektor Edyta Bagrowska.
Reklama
# Kobieta miała w swoim mieszkaniu narkotyki i amunicję
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Predzej tego Pastucha Greckiego z Dziwiszowa co handluje razem z ochroniarzami ze Skylabu..
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Predzej tego Pastucha Greckiego z Dziwiszowa co handluje razem z ochroniarzami ze Skylabu..