Reklama

Karpacz : Radosław Jęcek chce debaty z Tobiaszem Frytzem

Jednym z najlepszych sposobów, by zweryfikować rzeczywisty pogląd na przyszłość kandydatów na burmistrzów jest debata. Radosław Jęcek zaprasza na debatę kontrkandydata - Tobiasza Frytza.

W pierwszej turze wyborów mieszkańcy Karpacza oddali 861 głosów na Radosława Jęcka i 788 głosów na jego kontrkandydata - Tobiasza Frytza. Pomimo przewagi głosów obecnemu burmistrzowi nie udało się utrzymać na stanowisku w pierwszej turze, a o tym kto zostanie burmistrzem Karpacza zadecydują głosy mieszkańców w drugiej turze. Często słyszymy, że mieszkańcy nie idą na wybory, bowiem nie wiedzą na kogo głosować i nie znają się na polityce. Doskonałym sposobem na zapoznanie się z programami wyborczymi i poglądem na przyszłość miasta jest udział w debacie kandydatów. Do tej zaprasza Radosław Jęcek. Informacja o oficjalnym zaproszeniu Tobiasza Frytza na debatę pojawiła się na facebookowym profilu Radosława Jęcka.

Reklama

Zaproszenie zostało wystosowane za pośrednictwem Social Mediów Radosława Jęcka. Teraz piłeczka leży po stronie kandydata Tobiasza Frytza. Czy przyjmie zaproszenie na debatę?

Panowie kandydaci łącznie zdobyli 86,7% wszystkich głosów, co oznacza, że zdeklasowali trzeciego kandydata. Obaj otrzymali prawo do udziału w drugiej turze wyborów. Debata może wykazać wiele elementów planów na rozwój Karpacza i wpłynąć na ostateczną decyzję głosujących mieszkańców. Czy Państwo już wiecie na kogo oddacie swój głos? Poniżej publikujemy anonimową sondę, w której można zaznaczyć kandydata, na którego zagłosujecie Państwo w drugiej turze wyborów. Przypominamy, że odbędzie się ona w niedzielę 21 kwietnia 2024 roku.

Reklama

# Karpacz : Radosław Jęcek chce debaty z Tobiaszem Frytzem

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wandaa - niezalogowany 2024-04-11 09:58:55

    Odpowiedź jest prosta, jeśli pan Tobiasz nie podejmie rzuconej rękawicy, to skończy się to tak, jak z panem wójtem z gminy Podgórzyna. Tamten tez był pewien siebie i mieszkańców unikał jak ognia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Grzegorz - niezalogowany 2024-04-11 13:15:38

    Debatę ma Pan Tobiasz każdego dnia chodząc do mieszkańców. To jest debata. I wręcz przeciwnie nie był niczego pewien to stary burmistrz był - dlatego tak ujadają pieski po fb :) A jeśli chodzi o pewność siebie - to mieliśmy ją na spotkaniach z burmistrzem- wybieranie osób, które mogą zadawać pytania, zamknięcie spotkania w Artusie - nie dając zadać pytania pozostałym- którym się to obiecywało np. Panu Futherhendlerowi - projektantowi, działającemu w Karpaczu. Plus odpowiedzi do mieszkańców na pytania o tańszą siłownie dlaczego nie może być tańsza, dlaczego płacimy za parking przy siłowni i tym podobne. Odpowiedz Pana Radka: bo nie ! KARAPACZ DLA MIESZKAŃCÓW !!!!

    • Zgłoś wpis
  • Cezar - niezalogowany 2024-04-11 17:07:53

    KARPACZ DLA MIESZKAŃCÓW A NIE DLA TRUTNIA KUBIKA i jego anonimów pisanych na mieszkańców chcących zarobić na rodzinę, debata to PODSTAWA, nie mam nic do Frytza, niech ZAGWARANTUJE nam mieszkańcom, że Kubik nie dostanie ŻADNEJ posady publicznej w mieście skoro ludzie go pogonili w wyborach i że nie będzie GOŚCIEM SPECJALNYM na zebraniach rady miasta

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości