Jerzy Łużniak pokonał w drugiej turze wyborów prezydenckich Huberta Papaja. Urzędujący prezydent zdobył 59% głosów. Jego kontrkandydat 41%.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
...
Syndrom sztokholmski! Dalsze zadłużenie miasta plus maksymalne wysokości opłat plus przetargi za miliony na fanaberie ("lodowisko" za dziewięć milionów na dzierżawionej działce od syndyka sp. Z.o.o. w upadłości, korty tenisowe, błonie bez parkingu, itd)
Dramat co za matołki w tym mieście mieszkają
Dramatem to są takie matołki jak Stefkkki. Przestań pluć jadem i uszanuj wyborców wolę. Jesteś jak ten mały kundelek który na wszystko szczeka bez powodu.
Nic ci więcej nie pozostaje, jak szczekać... Na takiego kundelka nikt jednak nie zwraca uwagi.
Do wyborca: Nazywanie kogoś kundelkiem to w stylu P.O. i jego elektoratu. Dlatego nie zal mi tej większości która zagłosowała za Luzniakiem. To miasto musi jednak umrzeć. To znaczy wtedy umrze jak cały P.O. komunistyczny beton który je zamieszkuje wymrze przytłoczony do reszty podatkami i co raz większa nędza i szarością narastająca pod rządami Luzniaka
"przytłoczony do reszty podatkami i co raz większa nędza i szarością narastająca pod rządami Luzniaka" - jak nauczysz się pisać po polsku, to wtedy pisz, ok?
Z braku jakichkolwiek argumentów, każda nawet tak marna i poniekąd upośledzona jak jej autor riposta wydaje się dobra. Masz coś jeszcze błaźnie do zarzucenia?
Nie, na ciebie szkoda klawiatury.
Moje gratulacje Jurek , byłem pewny że wygrasz , bo nie ma innego i lepszego kandydata . Życzę Tobie Jurku , całej Radzie Miasta Jelenia Góra oraz wszystkim mieszkańcom Naszego miasta dużo zdrowia i spełnienia wszelkich marzeń i celów. Jeleniogórzanin.
Kolejne 5 lat zmarnowane...
Gratuluję, jedyny słuszny wybór. Dość w tym mieście przebierańców, sprzedawczyków i tancerzy.
...
Syndrom sztokholmski! Dalsze zadłużenie miasta plus maksymalne wysokości opłat plus przetargi za miliony na fanaberie ("lodowisko" za dziewięć milionów na dzierżawionej działce od syndyka sp. Z.o.o. w upadłości, korty tenisowe, błonie bez parkingu, itd)
Dramat co za matołki w tym mieście mieszkają