Dziś rano doszło do groźnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Grottgera. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej skodzie, zajeżdżając jej drogę. Bus uderzony w bok, przewrócił się na jezdnię i uderzając przy tym jeszcze w zaparkowane auto. Kierująca skodą została poszkodowana, pomocy udzielał jej zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu czynności prowadziła również policja. Ruch prowadzony był wahadłowo.
Groźny wypadek pod Sądem. Bus leżał na jezdni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A co się działo dzisiaj rano około godziny 06:00 w okolicy Zabobrza, że na sygnale jechało parę zastępów straży pożarnej, w tym samochód ratownictwa technicznego z JRG 1 Jelenia Góra? Nie chodzi mi o wypadek w okolicy Sądu Rejonowego na ul. al. Wojska Polskiego, ponieważ to do czego jechali strażacy z JRG 1 Jelenia Góra było coś grubszego.
No własnie jezdza pajace jak jebnieci wieczoram przez wojska polskiego popierdzielaja jak szatany dobrze ze zadne dziecko nie przechodziło czy kto kolwiek inny... Brak wyobrazni..zrobcie tam sygnalizacje bo non stop tam sa wypadki
50 km/h.
zaraz zaraz , informacja jest nieścisła , nie ma podanej marki pojazdu oraz jeśli tablice rejestracyjne są publicznie widoczne jaczego jakaś patologia zamazuje te tablice ?
zasr-ni busiarze, to jest taka patologia na drogach ze szkoda gadac
Jechali busem na wakacje....sama widziałam dziewczynkę w szoku z busa....nie jałkajcie już tak okrutnie....całe szczęście że wszyscy żyją
ty POLAKU erudyto , co to znaczy cytuje "wypadek pod Sądem" kto ciebie uczył jeżyka polskiego patusie ? Gdzie pod sadem ? W piwnicy niemoto intelektualna ? Co z dzban ? Ja pier.....ole
Błysnąłeś... Jeżyku... Ojciec ci musiał wchodzić do wanny codziennie, prawda? Na naukę już nie było czasu.
A co się działo dzisiaj rano około godziny 06:00 w okolicy Zabobrza, że na sygnale jechało parę zastępów straży pożarnej, w tym samochód ratownictwa technicznego z JRG 1 Jelenia Góra? Nie chodzi mi o wypadek w okolicy Sądu Rejonowego na ul. al. Wojska Polskiego, ponieważ to do czego jechali strażacy z JRG 1 Jelenia Góra było coś grubszego.
No własnie jezdza pajace jak jebnieci wieczoram przez wojska polskiego popierdzielaja jak szatany dobrze ze zadne dziecko nie przechodziło czy kto kolwiek inny... Brak wyobrazni..zrobcie tam sygnalizacje bo non stop tam sa wypadki
50 km/h.