Reklama

Groźny wypadek pod Sądem. Bus leżał na jezdni.

18/08/2024 10:32

Dziś rano doszło do groźnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Grottgera. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej skodzie, zajeżdżając jej drogę. Bus uderzony w bok, przewrócił się na jezdnię i uderzając przy tym jeszcze w zaparkowane auto. Kierująca skodą została poszkodowana, pomocy udzielał jej zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu czynności prowadziła również policja. Ruch prowadzony był wahadłowo.

Groźny wypadek pod Sądem. Bus leżał na jezdni.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Hydraulik - niezalogowany 2024-08-18 11:47:57

    A co się działo dzisiaj rano około godziny 06:00 w okolicy Zabobrza, że na sygnale jechało parę zastępów straży pożarnej, w tym samochód ratownictwa technicznego z JRG 1 Jelenia Góra? Nie chodzi mi o wypadek w okolicy Sądu Rejonowego na ul. al. Wojska Polskiego, ponieważ to do czego jechali strażacy z JRG 1 Jelenia Góra było coś grubszego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stefan - niezalogowany 2024-08-18 12:26:48

    No własnie jezdza pajace jak jebnieci wieczoram przez wojska polskiego popierdzielaja jak szatany dobrze ze zadne dziecko nie przechodziło czy kto kolwiek inny... Brak wyobrazni..zrobcie tam sygnalizacje bo non stop tam sa wypadki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    antykomuch - niezalogowany 2024-08-18 14:00:29

    50 km/h.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości