Na miejscu zdarzenia prowadzony jest ruch wahadłowy. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu na granicy miasta Jelenia Góra i miejscowości Jeżów Sudecki.
Wszystko wskazuje na to, że w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dziś w Jeżowie Sudeckim to kierowca pomarańczowego samochodu dostawczego prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się drogą z pierwszeństwem przejazdu kierowcy białego busa. W wyniku nieuwagi doszło do groźnego zderzenia, po którym droga w tym miejscu mocno się korkuje. Służby prowadzą ruch wahadłowy.
To skrzyżowanie można określić jako newralgiczne, bowiem często dochodzi na nim do niebezpiecznych sytuacji i groźnych zdarzeń drogowych. Kierowcy, apelujemy o zachowanie ostrożności, szczególnie podczas podróżowania przy pogodzie takiej jak dziś. Mocne promienie słońca często dekoncentrują kierowców.

# Groźne zderzenie na newralgicznym skrzyżowaniu w Jeżowie Sudeckim
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zarządca tej drogi powinien zato siedzieć wypadek za wypadkiem ciężko linie namalować i nawet stop postawić. Policja opiniuje i co też nic to jakiś dramat ktoś zginie tam w końcu
Rondo było by dobrym rozwiązaniem.
często tamtędy jadę, myślę że należałoby wybudować rondo,
Proste skrzyżowanie.Żadnego ronda!!!jak nie znasz przepisów to niewsiadaj za kułko!!!;;
kółko..
Do Ksieznika----- żaden zarządca i żaden policjant,ogarnij łeb i naucz się przepisów ruchu drogowego,jesteś mało wykształcony za kisrownicą
Ty głąbie kulko he he naucz się ortografi
Ksieznik sam się naucz, :-)) ortografii :-)
W rondo kur.y pier.olą się na okrągło
Tam trzeba rondo zrobić ..
Żadnego ronda niebedzie
Ile kosztuje 5 kilo farby drogowej i namalować ,,STOP”od strony apteki .Jak gminę nie stać to kogo stać.Z poważaniem mieszkaniec gminy.????
juzio piekarzu z jerzowa , rozlicz sie z pieniedzy za piekarnie po ojcu z janowic , jeden oddal lyzke to i drugi moze oddac , paniasz klaunie ?
widac ze jozio miros jest na tapecie , walcz o swoje pienidze kolego jesli rzeczywiscie nie rozliczyl sie z polowy piekarni w janowicach
Taka walka o stołek sołtysa a nawet nie pomalują ulicy wstyd p.soltyse tak właśnie pan dba o mieszkańców gminy hopek nawalił jak szalony a farby żałuję brak slow
Nauczyć się włączać kierunkowskaz jadąc w stronę Siedlęcina i będzie bezpieczniej
Naucz się przepisów ruchu drogowego. Kierunkowskaz na skrzyżowaniu włączamy zmieniając kierunek jazdy, więc powinien być jeśli jedziemy z JG do Siedlęcina (i z powrotem) i z Jeżowa do Siedlęcina (i na odwrót). Jadąc od JG prawy kierunkowskaz włączamy jeśli chcemy zjechać w podwórku budynku przy Długiej 10!! Nie sygnalizujemy zjazdu z drogi z pierwszeństwem jeśli jest to kierunek na wprost (i oczywiście jeśli znaki to potwierdzają, na tym skrzyżowaniu właśnie tak jest).
Chłopie, przeczytaj ze zrozumieniem post, a potem wysyłaj kogoś do nauki... Oczywiście twoje wypociny są zgodne z przepisami, ale koleś wcześniej właśnie o tym napisał, a ty go wysyłasz do nauki.
Krzyżówka łatwa , winny jest pośpiech i wieczne poganianie kierowców przez swoich przełożonych.
A ja się tylko zastanawiam, czy ten "jadący prawidłowo" bus, sygnalizował skręt w lewo?
ok co w tym groznego????????????????
Zarządca tej drogi powinien zato siedzieć wypadek za wypadkiem ciężko linie namalować i nawet stop postawić. Policja opiniuje i co też nic to jakiś dramat ktoś zginie tam w końcu
Rondo było by dobrym rozwiązaniem.
często tamtędy jadę, myślę że należałoby wybudować rondo,