Jeleniogórscy strażacy działają na miejscu zdarzenia. Apelujemy do mieszkańców o zachowanie ostrożności w obrębie prowadzonych czynności.
Dziś (5.03) w budynku usytuowanym przy ulicy Elsnera w Jeleniej Górze doszło do zadymienia. Na miejsce zadysponowano jeleniogórskich strażaków, którzy sprawdzają zagrożenie. Do zdarzenia dojechali również ratownicy medyczni oraz jeleniogórscy policjanci. Strażacy wyznaczyli obszar działań za pomocą taśmy. Prosimy wszystkich mieszkańców, by uszanowali pracę służb i nie wchodziły na obszar prowadzonych czynności. Wstępnie nie ma osób poszkodowanych.
# Gęste zadymienie w budynku przy ulicy Elsnera
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze