Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Wkrótce ma tam powstać rondo, a dziś doszło w tym miejscu do bardzo groźnego zdarzenia drogowego.
Mowa o skrzyżowaniu ulic Zamkowej (D366) z Kamiennogórską (D367) w Kowarach. Dziś przed godziną 9 doszło tam do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów, po którym obydwa samochody wylądowały w przydrożnym rowie. Najczęstszą przyczyną niebezpiecznych sytuacji w tym miejscu jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Widoczność jest znacząco ograniczona, więc w przypadku, gdy kierowcy jadą szybciej niż pozwalają na to przepisy, nie trudno o wypadek.
Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, że ruch odbywa się bez większych utrudnień, bowiem dwa pojazdy znajdują się poza drogą. Wyjaśnianiem okoliczności i przebiegu kolizji zajmują się jeleniogórscy policjanci.

# Dwa auta wylądowały w rowie po zderzeniu w Kowarach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mama taki pomysł, żeby przy każdym skrzyżowaniu ze znakiem STOP zamontować kamerę. Temu, kto nie zatrzyma się na stopie dowalić wysoki mandat i zabrać prawo jazdy na parę lat. Zdecydowanie tańsze rozwiązanie i nauczka na lata.
AUTORZE patologio POLAKU , slowo -wylądować-znaczy skończyć swój lot i osiąść na jakimś podłożu .Do niedawna samochody nie lataly i pewnie te na zdjeciu tez nie lecialy . W jaki sposob mogly PATOLOGIO wylądować ? PATOLOGIO pisowska doucz sie POLAKU !
Lecz się na nogi bo na banie już za późno. POstKOmunistyczny zjebusie
Slowo Polaku cie obraza? Bueahahaha Co za patologia. Kim ty patologio jestes any sugerowac mi patologio udanie sie do lekarza ? Polka ! Hahahaha. Znosw ci ublizylem Polko
Bez przesady, widoczność tam akurat jest bardzo dobra. Po prostu znajomość znaków i tyle. Ktoś myślał, że ma pierwszeństwo pewnie, a tu zonk.
Tylko de-bil może narzekac na widoczność na skrzyżowaniu Kamiennogórskiej i Zamkowej. Urwał NAĆ!!! Na znak B-20 moze być tylko jedna reakcja - zatrzymać pojazd zgodnie z oznakowaniem (gdy jest) lub według zasad ogólnych (gdy brak znaków poziomych). Zatrzymać furkę , upewnić się i dopiero kontynuować jazdę. Głu-pie furmany powodują wypadki. Amen.
Co trudnego w tym skrzyżowaniu? Nie umiesz nie jedź.Nic prostrzego nie ma już w przepisach jak to ktoś nie ogarnia to nie mam pojęcia skąd ma lejce.
Problem w tym, że jak wyjeżdżasz z Zamkowej w Kamiennogórską, w stronę Kostrzycy, a ktoś za...la od Kostrzycy (często ponad 100km/h), to możesz nie zdążyć się zorientować. Nowa droga, asfalt i gnają na złamanie karku.
Mama taki pomysł, żeby przy każdym skrzyżowaniu ze znakiem STOP zamontować kamerę. Temu, kto nie zatrzyma się na stopie dowalić wysoki mandat i zabrać prawo jazdy na parę lat. Zdecydowanie tańsze rozwiązanie i nauczka na lata.
AUTORZE patologio POLAKU , slowo -wylądować-znaczy skończyć swój lot i osiąść na jakimś podłożu .Do niedawna samochody nie lataly i pewnie te na zdjeciu tez nie lecialy . W jaki sposob mogly PATOLOGIO wylądować ? PATOLOGIO pisowska doucz sie POLAKU !
Lecz się na nogi bo na banie już za późno. POstKOmunistyczny zjebusie