Reklama

Dwa auta wylądowały w rowie po zderzeniu w Kowarach

Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Wkrótce ma tam powstać rondo, a dziś doszło w tym miejscu do bardzo groźnego zdarzenia drogowego.

Mowa o skrzyżowaniu ulic Zamkowej (D366) z Kamiennogórską (D367) w Kowarach. Dziś przed godziną 9 doszło tam do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów, po którym obydwa samochody wylądowały w przydrożnym rowie. Najczęstszą przyczyną niebezpiecznych sytuacji w tym miejscu jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Widoczność jest znacząco ograniczona, więc w przypadku, gdy kierowcy jadą szybciej niż pozwalają na to przepisy, nie trudno o wypadek.

Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, że ruch odbywa się bez większych utrudnień, bowiem dwa pojazdy znajdują się poza drogą. Wyjaśnianiem okoliczności i przebiegu kolizji zajmują się jeleniogórscy policjanci.

Reklama

# Dwa auta wylądowały w rowie po zderzeniu w Kowarach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ttomek - niezalogowany 2024-04-16 10:01:20

    Mama taki pomysł, żeby przy każdym skrzyżowaniu ze znakiem STOP zamontować kamerę. Temu, kto nie zatrzyma się na stopie dowalić wysoki mandat i zabrać prawo jazdy na parę lat. Zdecydowanie tańsze rozwiązanie i nauczka na lata.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Franio literat - niezalogowany 2024-04-16 13:22:40

    AUTORZE patologio POLAKU , slowo -wylądować-znaczy skończyć swój lot i osiąść na jakimś podłożu .Do niedawna samochody nie lataly i pewnie te na zdjeciu tez nie lecialy . W jaki sposob mogly PATOLOGIO wylądować ? PATOLOGIO pisowska doucz sie POLAKU !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Ala - niezalogowany 2024-04-16 18:59:29

    Lecz się na nogi bo na banie już za późno. POstKOmunistyczny zjebusie

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości