Wyczuwalny zapach gazu był powodem interwencji służb (straż pożarna i pogotowie gazowe) wczoraj wieczorem w budynku przy ulicy Szymanowskiego.
Podczas prac remontowych w jednym z lokali, pomimo wcześniej odłączonej instalacji gazowej, charakterystyczny intensywny zapach gazu zaalarmował mieszkańców. Wezwano straż pożarną i pogotowie gazowe. Podjęto natychmiastowe działania, aby zlokalizować źródło potencjalnego wycieku i zabezpieczyć teren. Czynności sprawdzające trwały około godziny. Ostatecznie wykluczono występowanie zagrożenia i nie było konieczności ewakuacji mieszkańców.
Czuć było gaz. Interwencja służb na ulicy Szymanowskiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze