Reklama

Czuć było gaz. Interwencja służb na ulicy Szymanowskiego

20/04/2024 10:38

Wyczuwalny zapach gazu był powodem interwencji służb (straż pożarna i pogotowie gazowe) wczoraj wieczorem w budynku przy ulicy Szymanowskiego.

Podczas prac remontowych w jednym z lokali, pomimo wcześniej odłączonej instalacji gazowej, charakterystyczny intensywny zapach gazu zaalarmował mieszkańców. Wezwano straż pożarną i pogotowie gazowe. Podjęto natychmiastowe działania, aby zlokalizować źródło potencjalnego wycieku i zabezpieczyć teren. Czynności sprawdzające trwały około godziny. Ostatecznie wykluczono występowanie zagrożenia i nie było konieczności ewakuacji mieszkańców.

Czuć było gaz. Interwencja służb na ulicy Szymanowskiego

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości