Reklama

Cofał na autostradzie A4 i doprowadził do wypadku

Kierowca Pontiaca trafił do szpitala po tym jak doprowadził do bardzo groźnego zdarzenia na autostradzie A4. Postanowił… cofać na autostradzie.

Dziś (27.08) na autostradzie A4 (153 km) w okolicach zjazdu na Bielany Wrocławskie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Trzeci, który przejeżdżał obok ma delikatnie uszkodzoną karoserię. 

Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku od Kątów Wrocławskich do Wrocławia. Kierowca samochodu osobowego marki Pontiac postanowił cofać na autostradzie, by skorzystać ze zjazdu na Bielany Wrocławskie. W tył czerwonego samochodu wjechał kierowca BMW. Oczywiście nie ma wątpliwości, że sprawcą jest nieodpowiedzialny kierowca Pontiaca. Nigdy nie wolno cofać na autostradzie. To wyjątkowo nieodpowiedzialne i bardzo niebezpieczne. Sprawca zdarzenia został przetransportowany do szpitala. Na autostradzie tworzy się gigantyczny korek. Zachęcamy do omijania tego miejsca. 

Reklama

# Cofał na autostradzie A4 i doprowadził do wypadku

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wandzia albo stefek - niezalogowany 2025-08-27 09:46:11

    tylko pontiaca żal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Chuda Justyna - niezalogowany 2025-08-27 18:28:54


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości