Kierowca Pontiaca trafił do szpitala po tym jak doprowadził do bardzo groźnego zdarzenia na autostradzie A4. Postanowił… cofać na autostradzie.
Dziś (27.08) na autostradzie A4 (153 km) w okolicach zjazdu na Bielany Wrocławskie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Trzeci, który przejeżdżał obok ma delikatnie uszkodzoną karoserię.
Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku od Kątów Wrocławskich do Wrocławia. Kierowca samochodu osobowego marki Pontiac postanowił cofać na autostradzie, by skorzystać ze zjazdu na Bielany Wrocławskie. W tył czerwonego samochodu wjechał kierowca BMW. Oczywiście nie ma wątpliwości, że sprawcą jest nieodpowiedzialny kierowca Pontiaca. Nigdy nie wolno cofać na autostradzie. To wyjątkowo nieodpowiedzialne i bardzo niebezpieczne. Sprawca zdarzenia został przetransportowany do szpitala. Na autostradzie tworzy się gigantyczny korek. Zachęcamy do omijania tego miejsca.
# Cofał na autostradzie A4 i doprowadził do wypadku
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
tylko pontiaca żal
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
tylko pontiaca żal
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.