Samochód ciężarowy zablokował drogę krajową nr 3, pomiędzy Wodospadem Szklarki a hotelem Las.
Kierujący ciężarową scanią, podczas jazdy ze Szklarskiej Poręby, stracił panowanie nad zestawem, na jednym z zakrętów. Pojazd najpierw wjechał w przydrożną skarpę a następnie, po odbiciu się od niej uderzył w bariery energochłonne po drugiej stronie jezdni. W efekcie cały zestaw (cysterna spożywcza) zatrzymał się w tzw. złamaniu.
Droga została całkowicie zablokowana. Auta osobowe kierowane są na objazd przez Szklarską Porębę Dolną, ciężarowe jednak stoją w długim korku. Do usunięcia uszkodzonego pojazdu prawdopodobnie potrzebny będzie ciężki holownik, bowiem na skutek zniszczonych akumulatorów nie ma możliwości jego uruchomienia. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.
Ciężarówka zablokowała drogę do Szklarskiej Poręby
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
„ Do usunięcia uszkodzonego pojazdu prawdopodobnie potrzebny będzie ciężki holownik, bowiem zniszczonych akumulatorów nie ma możliwości jego uruchomienia.” - Rudy skrzacie, skończ najpierw szkołę, a potem zajmij pisaniem się artykułów.
Chyba wolno to nie jechał, można sprawdzić tacho. Pewnie młody, gniewny, i do tego brak doświadczenia. Zabrać prawko C i E niech zaczyna od czegoś mniejszego, najlepiej z kagańcem max. 40 km na godzinę
Wolno jechał znowu powiedzą że droga krzywa
A nie mogą przełożyć na chwilę akumulatorów z innego ciągnika żeby ten uszkodzony zjechał na jakiś parking, skoro to kwestia zepsutych akumulatorów?
Dobrze zapierdalał...moze sie spieszył na wybory zaglosowac na tego pokurcza
Co ma wypadek do głosowania zakompleksiony thebilu ?
Warchoł jesteś cymbale.
Koronawirus w Polsce. Cały czas rośnie liczba osób zakażonych. Według prof. Krzysztofa Simona ta choroba wyrwała się spod kontroli. Może zaatakować drugi raz jeszcze jesienią. Jest zdania, że przeprowadzenie wyborów w maju to byłby "nieodpowiedzialny cynizm".
Do TDI.jesteś idiotą.
Jest to szczególnie niebezpieczne miejsce - nawierzchnia ma złej jakości asfalt. Jest wyjątkowo śliski na tym odcinku. W tym miejscu było już kilkadziesiąt kolizji na przestrzeni kilkunastu lat. Może policja udostępni statystyki. Nie chodzi tylko o nadmierną prędkość...,.
Tdi to troll. Normalny człowiek wie co pisze.
Do gość ale ktoś: Zanim skomentujesz dokładnie przeczytaj pajacu
Kuźwa, ale fachowcy-odkrecic wał napędowy,dopompowac powietrza ,wozem strażackim na hol i naprzód...30 min roboty.
Ach i te wasze fachowe wypowiedzi niczym profesorowie sztuki stosowanej,typowo po polsku,aż w dupie szczypi
Faktem jest słowo przedmówcy o jakości nawierzchni....
Rok w rok są W TYM samym miejscu podobne sytuacje.
Pokurcza to masz w portkach
Te gość ale ktoś tak konkretnie to o ci ci chodzi, zabacz jak ty piszesz.
Wirus Korona może ponownie uderzyć jesienią... Ha ha ha Jak to już wszystko jest ustalone i zaplanowane Ten wasz cały wirus to jedna wielka ściema a media mówią to co im góra każe Gospodarka ma się posypać i to jest priorytet stąd ten sposób na waszego wirusa Najpierw było WTC później jakiś bank a teraz Wirus Ludzie dajecie się manipulować i siedzicie grzecznie jak myszki pozamykani w domach Gdyby ten Korona był taki zabójczy to byśmy padali jak szczury Dlaczego nikt nie pisze ile osoba w sezonie umiera przez grypę? Oczywiście nie przez samą grypę tylko inne przewlekle dolegliwości Albo dlaczego nikt nie mówi ile w roku umiera na raka? Przecież to też pandemia bo całego świata dotyczy Ludzie zacznijcie myśleć bo media uśpiły waszą czujność i oczy wam zaślepiły Wierzycie we wszystko co wam się w tv powie lub pokaże
Danczes masz malutki móżdżek. Wiadomo że wszędzie umiera na różne choroby więcej ludzi choćby na zwykłą grypę. Problemem przy koronawirusie jest jego zakaźność nagłe rozprzestrzenianie w małej jednostce czasu co powoduje katastrofę w służbie zdrowia która w tej samej jednostce czasu nie ma fizycznych możliwości wszystkich leczyć jednocześnie. Sytuacja ta powoduje że rządy państw aby ograniczyć nagły napływ chorych, zmuszone są do radykalnych zaostrzeń między innymi do zamykania wielkich firm oraz zakazów wychodzenia z domu. Gospodarka staje, firmy padają z powodu kosztów stałych które ponosić muszą i drastyczne spadku popytu. Gdyby koronawirus rozpszestrzeniał się z szybkością zwykłej grypy (musiałaby być na nią szczepionka lub antybiotyk) problemu wogóle by ni było. Myślenie nie boli.
„ Do usunięcia uszkodzonego pojazdu prawdopodobnie potrzebny będzie ciężki holownik, bowiem zniszczonych akumulatorów nie ma możliwości jego uruchomienia.” - Rudy skrzacie, skończ najpierw szkołę, a potem zajmij pisaniem się artykułów.
Chyba wolno to nie jechał, można sprawdzić tacho. Pewnie młody, gniewny, i do tego brak doświadczenia. Zabrać prawko C i E niech zaczyna od czegoś mniejszego, najlepiej z kagańcem max. 40 km na godzinę
Wolno jechał znowu powiedzą że droga krzywa