Fotel kierowcy z funkcją masażu, zaawansowany system audio, elektrycznie regulowane boczki fotela. To wymagania względem samochodów, które chce kupić szpital MSWiA w Cieplicach.
Na naszej grupie Jelenia Góra Podaj Dalej (Facebook) pojawił się post, który poruszył grupowiczów i zmusił do zastanowienia się nad tym jak wydaje się pieniądze w systemie ochrony zdrowia. Można odczuć, że społeczeństwo jest zbulwersowane i poirytowane tym jak łatwo można wydawać tak ogromne publiczne pieniądze. Post zawiera informację, że szpital MSWiA z siedzibą przy ulicy Cieplickiej złożył zamówienie publiczne na zakup samochodów osobowych, co potwierdza wpis na oficjalnej rządowej stronie przeznaczonej do publikowania zamówień publicznych.
Z dokumentu wynika, że zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Jeleniej Górze z siedzibą przy ulicy Cieplickiej 69/71. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu osobowego klasy D na rzecz zamawiającego. W dokumencie znajduje się również dokładna specyfikacja pojazdu będącego przedmiotem zamówienia. Znajdziemy tam wiele szczegółowych informacji, z których najciekawsze to:
Więcej szczegółów dotyczących zamówienia na zakup i dostarczenie samochodów dla szpitala specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze znajdziecie na oficjalnej stronie ezamowienia.gov.pl.
# Cieplice: MSWiA chce aut z najwyższej półki. Kto za to zapłaci?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Byłam tam .Najpierw byłam u koordynatora,następnie zapisano mnie do specjalisty za 3 miesiące.Po 3 miesiącach zapisano za następne 3miesiące po 3 miesiącach nikt się do mnie nie odezwał.Tak wyglądała moja wizyta u psychiatry której baaaardzo potrzebowałam.Nie polecam!!!!
To teraz norma. Wszyscy się pozwalniali nie ma kto leczyć. Dobrze że dowiedziałam się że przenieśli się do Wałbrzycha. Polecam
Obaz już szaleje ku....wa
Rozwalił taki dobry szpital i w nagrodę auto se kupi. A co, kto mu zabroni
Widać, że zamówienie pod konkretną markę i model.
najkonieczniejszą rzeczą w samochodzie dla prezesa jest spojler z 3 swiatłem stopu oraz ekran któy nie moze przekroczyc 15". Przeciez to wali z dala ustawką pod konkretne auto. Wlasnei dlatego tuski likwidują CBA żeby takie numery można było bezkarnie odwalać
Dokładnie ...
Sasy rozpasaja się za krwawice ludu, wzór z 18 wieku.
Czy nie prościej helikopter ? To dla dyrektora ? To co on będzie sterowal z auta, i kilometrówki . Wszyscy ktadną .Oto Polska katolicka .
AAAAAAAAAAAAAAA
W d....h się przewraca. Rower i jazda !!!
Od kanałowca TPSA do dyrektora szpitala. Takie rzeczy tylko w Polsce. Tylko w głowie pustka...
Jak kto zapłaci my podatnicy. Mam władze to muszę szastać publicznymi pieniędzmi. Dlatego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
Byłam tam .Najpierw byłam u koordynatora,następnie zapisano mnie do specjalisty za 3 miesiące.Po 3 miesiącach zapisano za następne 3miesiące po 3 miesiącach nikt się do mnie nie odezwał.Tak wyglądała moja wizyta u psychiatry której baaaardzo potrzebowałam.Nie polecam!!!!
To teraz norma. Wszyscy się pozwalniali nie ma kto leczyć. Dobrze że dowiedziałam się że przenieśli się do Wałbrzycha. Polecam
Obaz już szaleje ku....wa