Reklama

Awantura na parkingu przed sklepem w Cieplicach

Kto w końcu źle zaparkował? Awantura na parkingu. Kierująca Oplem kłóciła się z kierowcą BMW. 

Parkingi przy sklepach są okupowane szczególnie w godzinach szczytu. Klienci wracający z pracy zajeżdżają do sklepów po drodze do domu. Ruch na parkingach wówczas jest wzmożony, a znalezienie wolnego miejsca parkingowego jest utrudnione. Na parkingu przed jednym z cieplickich marketów doszło do awantury pomiędzy kierującą czerwonym Oplem i kierowcą BMW. Obydwa samochody nie były zaparkowane równolegle do linii wyznaczających miejsca postojowe. Kto Państwa zdaniem miał rację? Z całej sytuacji wyszła wielka afera. Właścicielka czerwonego Opla nagrała wszystko telefonem. Zobaczcie nagranie.

Padały mocne słowa:

Reklama

Stanął Pan jakąś BEEMWICĄ i wielki szpan.
Właśnie idzie Pan do internetu. Mam 16000 obserwujących.
Trzeba sobie kupić mniejsze auto zamiast BEEMWICĘ jak się nie umie jeździć. 
Pan jakiś ułomny.
Trzeba se kupić mniejsze auta, a nie sobie nadrabiać braki w spodniach samochodem. 

Zobaczcie to sami : https://vm.tiktok.com/ZNdRytBCN/

# Awantura na parkingu przed sklepem w Cieplicach

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/03/2025 10:57
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wan - niezalogowany 2025-03-25 11:12:28


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Klaudiusz - niezalogowany 2025-03-25 14:51:18


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    • Zgłoś wpis
  • Klaudia - niezalogowany 2025-03-25 15:15:00

    Ona stanęła poprawnie w wyznaczonym miejscu a Pan z ego stał pod latarnią i tylko czekał aby pokazać jaki to jest ważny , jak kogoś nie było przy sytuacji to co może powiedzieć

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości