Kto w końcu źle zaparkował? Awantura na parkingu. Kierująca Oplem kłóciła się z kierowcą BMW.
Parkingi przy sklepach są okupowane szczególnie w godzinach szczytu. Klienci wracający z pracy zajeżdżają do sklepów po drodze do domu. Ruch na parkingach wówczas jest wzmożony, a znalezienie wolnego miejsca parkingowego jest utrudnione. Na parkingu przed jednym z cieplickich marketów doszło do awantury pomiędzy kierującą czerwonym Oplem i kierowcą BMW. Obydwa samochody nie były zaparkowane równolegle do linii wyznaczających miejsca postojowe. Kto Państwa zdaniem miał rację? Z całej sytuacji wyszła wielka afera. Właścicielka czerwonego Opla nagrała wszystko telefonem. Zobaczcie nagranie.
Padały mocne słowa:
Stanął Pan jakąś BEEMWICĄ i wielki szpan.
Właśnie idzie Pan do internetu. Mam 16000 obserwujących.
Trzeba sobie kupić mniejsze auto zamiast BEEMWICĘ jak się nie umie jeździć.
Pan jakiś ułomny.
Trzeba se kupić mniejsze auta, a nie sobie nadrabiać braki w spodniach samochodem.
Zobaczcie to sami : https://vm.tiktok.com/ZNdRytBCN/

# Awantura na parkingu przed sklepem w Cieplicach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ona stanęła poprawnie w wyznaczonym miejscu a Pan z ego stał pod latarnią i tylko czekał aby pokazać jaki to jest ważny , jak kogoś nie było przy sytuacji to co może powiedzieć
Raszpla stanęła na wyznaczonym miejscu gratem a Pan z przerośniętym ego jak krowa i jeszcze twierdziła , że stoi ona na czerwonej kresce , cóż może niedowidział
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Do Klaudia 1984: ty się naucz atencjuszko poprawnie pisać i poprawnie parkować. Po samych twoich wpisach widać, że szukasz rozgłosu, a powinnaś poszukać korepetycji z interpunkcji i składni zdań oraz lekcji parkowania. Wyłącz internet, bo atencjusze to zmora dzisiejszych czasów.
https://pomagam.pl/h7mhfw zapraszam do wykazania się , pomoc dla pani przed śmiercią
https://tablica-rejestracyjna.pl/DJE46X5
https://pomagam.pl/h7mhfw Zapraszam do pomocy pani przed śmiercią - tu można się wykazać
Ja tak to oglądam i myślę kto to ruch@
https://pomagam.pl/h7mhfw Zapraszam do pomagania pani przed śmiercią tu można się wykazać
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Wiesz co to atencja ? bo to osoby nie będące na miejscu i oceniające sytuacje to raczej też nie są najlepsi specjaliści
Akurat jak bys tą Panią znał/ła co najmniej z internetu to bys wiedział/ła że jest przesympatyczną osobą i daleka od obrażania kogo kolwiek,miała ku temu powód że tak się zachowała bo byle gbur nie ma prawa obrażać kobiety tylko dlatego ze se do auta nie może wsiąść.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
15 tys , nawet po przeglądnięciu filmu przekręca autor komentarza fakty to jak może ocenić sytuację przy której go nie było ?
to nie pierwszy raz kiedy ta pani jest określana mistrzynią parkowania https://imgur.com/a/w1b5GBw
A ty razem stoi prawidłowo w wyznaczonym do tego miejscu
Szach i mat
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ty sie kur...wo na autobus przesiądź
To drodzy czytelnicy jest jeszcze nic. Zapraszam na odmużdżający pokaż jej wyczynów. https://www.tiktok.com/@klaudiapietka . (Przed obejrzeniem skontaktuj się z psychiatrą lub deal...m. Oglądasz na wlasną odpowiedzialność) ????
Zapraszam , zobaczymy czy do pomagania jesteście tacy chętni jak do hejtu i obrażania sytuacji w której nie byliście , zbieramy na leki dla starszej pani , na schronisko w Wałbrzychu , można się wykazać
@Klaudia ????????????: https://pomagam.pl/h7mhfw , zapraszam można się wykazać aktywnością , pomóc starszej pani przed śmiercią
Ta babka w Murakun też tak obsługuje klientów..... szczeka, piszczy i jest najmądrzejsza na świecie
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ale to nie konkurs piękności panie mister Polski
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
gdzie ten film
Na koncie są inne ciekawe o pomaganiu na zbieranie na lek dla starzej panią albo pomaganiu schronisku, można się wykazać
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Dawaj na tic toca tam są filmiki no zbieramy dla starszej pani na leki albo na schronisko w Wałbrzychu , można się wykazać
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Waga wagą ale jaką ona gębe straszną ma
@Klaudia ????????????: https://pomagam.pl/h7mhfw , tu można się wykazać , pomoc starszej pani przed śmiercią , ps.168cm i 56 kg , biust 85 d , cóż wygląd patusiary twoim zdaniem ale figurka sztos ???? może popatrz w lusterko , miłego dnia
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Nie usunęłam jest na moim profilu dla obeswujacych przez agresję ludzi ograniczyłam dostęp bo co innego krytyka a co innego zastraszanie , a teraz zapraszam do pomocy , zobaczmy czy tacy chętni jesteście pokazać jakimi jesteście ludźmi bo , że sfora sfrustrowanych hejterow to już widać
Nie usunęłam jest na moim profilu dla obeswujacych przez agresję ludzi ograniczyłam dostęp bo co innego krytyka a co innego zastraszanie , a teraz zapraszam do pomocy , zobaczmy czy tacy chętni jesteście pokazać jakimi jesteście ludźmi bo , że sfora sfrustrowanych hejterow to już widać
Najpierw baba kręci aferę, następnie jedzie ludzi za krytykę zachowania, a na koniec w ramach "wybielenia" wizerunku wrzuca linki na zbiórki. Czy tylko ja czuję niesmak w tym temacie? Oo. Co do tego że gość przyjechał po niej - serio? I pewnie się przeteleportował z auta na parking? Chyba że wykonał skok przez drążek albo przez szyberdach XD
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ona stanęła poprawnie w wyznaczonym miejscu a Pan z ego stał pod latarnią i tylko czekał aby pokazać jaki to jest ważny , jak kogoś nie było przy sytuacji to co może powiedzieć