Reklama

Absurd na rondzie w Piechowicach. To nie jest parking

Nieodpowiedzialny kierowca postanowił zaparkować na rondzie w ciągu drogi krajowej nr 3 w Piechowicach.

Niektóre sytuacje, które spotykamy na drogach wydają się być absurdalne. Do takich sytuacji można zaliczyć tą, z którą wczoraj spotkał się nasz czytelnik. Jak informuje Pan Michał, gdy zobaczył samochód zaparkowany na rondzie to zdębiał i nie wiedział jak się zachować. Powiedział nam, że krążył wokół ronda, bo nie mógł uwierzyć w to co widzi.

Rzeczywiście, widok zaparkowanego samochodu na środku ronda nie jest codziennością. Ten widok budzi jednak pytanie. Gdzie był kierowca Forda? Dokąd poszedł i czy zdaje sobie sprawę z tego, że parkowanie na tego typu elementach infrastruktury drogowej jest niezgodne z przepisami?

Reklama

# Absurd na rondzie w Piechowicach. To nie jest parking

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dziadek z Wermachtu - niezalogowany 2024-10-09 10:56:27

    Gdzie donos? Sam bym zgłosił, a gdyby to bylo niemieckie to czysta przyjemność xD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Stefek albo wandzia - niezalogowany 2024-10-11 16:10:11

    W takim przypadku donos to złe słowo - "Zgłoszenie". Donosić to można na kolegę w klasie, że krzyczał "nauczyciel krowa"

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zenek - niezalogowany 2024-10-09 10:57:46

    Straszne. Dobrze że pan finalnie zjechał z ronda bo mógłby krążyć po nim do dziś

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości