Nieodpowiedzialny kierowca postanowił zaparkować na rondzie w ciągu drogi krajowej nr 3 w Piechowicach.
Niektóre sytuacje, które spotykamy na drogach wydają się być absurdalne. Do takich sytuacji można zaliczyć tą, z którą wczoraj spotkał się nasz czytelnik. Jak informuje Pan Michał, gdy zobaczył samochód zaparkowany na rondzie to zdębiał i nie wiedział jak się zachować. Powiedział nam, że krążył wokół ronda, bo nie mógł uwierzyć w to co widzi.
Rzeczywiście, widok zaparkowanego samochodu na środku ronda nie jest codziennością. Ten widok budzi jednak pytanie. Gdzie był kierowca Forda? Dokąd poszedł i czy zdaje sobie sprawę z tego, że parkowanie na tego typu elementach infrastruktury drogowej jest niezgodne z przepisami?
# Absurd na rondzie w Piechowicach. To nie jest parking
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gdzie donos? Sam bym zgłosił, a gdyby to bylo niemieckie to czysta przyjemność xD
W takim przypadku donos to złe słowo - "Zgłoszenie". Donosić to można na kolegę w klasie, że krzyczał "nauczyciel krowa"
Straszne. Dobrze że pan finalnie zjechał z ronda bo mógłby krążyć po nim do dziś
hmmm tradycyjnie, jak w większości podobnych sytuacji, zaniepokojony dzban, chcąc udokumentować fotkami wykroczenie, sam je popełnił, używając telefonu komórkowego podczas jazdy, by zrobić te wstrząsające zdjęcia... Dla porównania wagi wykroczeń przytoczę to: mandat za takie parkowanie na rondzie - 100 PLN, mandat za używanie smartfonu podczas jazdy - 500 PLN
Wczoraj wieczorem auto się zepsuło facetowi w tym miejscu, akurat jak przejeżdzałem to ktoś go już spychał z jezdni na środek ronda. A wy jak zwykle farmazony wypisujecie
Auto jeszcze stoi. A jak się zepsuło to mogli zepchać na parking przy cmentarzu, Jest bisko i lekko z górki
Tak jest najłatwiej. Nie wiem , nie znam się, nie widziałem ale napiszę. A Panu Michałowi radzę nie wychodzić z własnego pokoju skoro "zdębiał i nie wiedział jak się zachować".
Dokładnie i już o godzinie 17 został zabrany przez lawetę .
mam nadzieję, że Pan Michał już otrząsnął się po tym WCZĄSAJĄCYM przeżyciu. Czy może potrzebna była hospitalizacja? Myślami jestem z Panem Michałem. Proszę się trzymać. Jesteśmy z Panem. Trzeba być silnym. Auto się komuś zepsuło, a tu sensacja XDD
pewne info, Pan Michal wciaz tam krąży, podawali na TVN24 ze w dolnoslaskim , przerazony kierowca Michal , bezmyslnoscia innego kierowcy wciaz probuje zjechaz z ronda w lewo ... calym sercem z Panem Michałem, trzyjam sie chopie.
Pan Michał jest wstrząśnięty, nie zmieszany. Legenda głosi, że dalej jeździ po rondzie.
Teraz można wszystko w ramach "demokracji" walczącej.
Masakra to już auto nie może się popsuć ?? To co miałem na plecy wziąć do domu ? Albo szelki jak Pudzianowski i ciągnąć.... pismaku mam nadzieję że Twoje auta zawsze są sprawne !
Wcząśniety reporter niech idzie do lasu ochłonąć, grzyby sfotografuje i się zrelaksuje, jak ja
Farmazon i szukanie sensacji..wczoraj wieczorem staly dwa auta bo te sie zepsuło..a osoba zgłaszająca która jest w szoku niech zacznie żyć swoim zyciem
Kierowca widząc auto stojące na rondzie zaczął tak wielokrotnie jeździć po tym rondzie, jagby dostał wielokrotnego organzmu.
Do Dianka.Super komentarz ????
Tak zabronione, że dziś za dnia jechałem tamtędy i dalej był tak samo pozostawiony. Więc nikomu nie przeszkadza to :)
Gratulacje kolejne nieprzydatne i fałszywe informacje ponieważ pani z Forda popsuło się auto gdy zjeżdżał z pracy nie miał co z nim zrobić więc zepchnął je na wysepkę sami sobie pchajcie na parking przy cmentarzu z tego co wiem laweta zabrała następnego dnia w czym problem ?! Ps: Powodzenia panie Michale ze zjechania z ronda bo legenda głosi ze pan nadal na nim jest
Gdzie donos? Sam bym zgłosił, a gdyby to bylo niemieckie to czysta przyjemność xD
W takim przypadku donos to złe słowo - "Zgłoszenie". Donosić to można na kolegę w klasie, że krzyczał "nauczyciel krowa"
Straszne. Dobrze że pan finalnie zjechał z ronda bo mógłby krążyć po nim do dziś