Reklama

40-latek ukrywał się na ogródku działkowym. Został zatrzymany

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie jednego z ogródków działkowych.

Wczoraj (2.12) policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bo miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności. 40-latek robił wszystko, by uniknąć kary. Ukrywał się na terenie jednego z ogródków działkowych w Jeleniej Górze. Dzięki szybkiej i precyzyjnej akcji jeleniogórskich policjantów udało się go zatrzymać. Musi przesiedzieć 65 dni w celi.

Działania jeleniogórskiej policji pokazują, że unikanie odpowiedzialności nie przynosi rezultatu. Funkcjonariusze systematycznie realizują zadania związane z poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, dbając o egzekwowanie prawa i bezpieczeństwo mieszkańców. - informuje podinspektor Edyta Bagrowska.

Reklama

# 40-latek ukrywał się na ogródku działkowym. Został zatrzymany

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/12/2024 10:36
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2024-12-03 10:46:37

    Portalik24 to kolejne miejsca pracy dla chien które piszą artykuły wyssane z palca..bo tata Marcina powiedział.40 latek którego widzicie to ja we własnej osobie i odziwo nie siedzę w celi tylko w fotelu i czytam te hore bzdury

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Waldek - niezalogowany 2024-12-03 10:51:09

    Ortografia się kłania

    • Zgłoś wpis
  • wan - niezalogowany 2024-12-03 13:33:38

    Nawet pisać nie potrafisz...Jeśli to rzeczywiście Ty to nawet się nie chwal tylko wstydź się żeś zwykły menel i kryminalista. Takich powinno się od razu spałować i zutylizować żeby nie zabierali tlenu i miejsca na świecie...

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości