Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie jednego z ogródków działkowych.
Wczoraj (2.12) policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bo miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności. 40-latek robił wszystko, by uniknąć kary. Ukrywał się na terenie jednego z ogródków działkowych w Jeleniej Górze. Dzięki szybkiej i precyzyjnej akcji jeleniogórskich policjantów udało się go zatrzymać. Musi przesiedzieć 65 dni w celi.
Działania jeleniogórskiej policji pokazują, że unikanie odpowiedzialności nie przynosi rezultatu. Funkcjonariusze systematycznie realizują zadania związane z poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, dbając o egzekwowanie prawa i bezpieczeństwo mieszkańców. - informuje podinspektor Edyta Bagrowska.
Reklama
# 40-latek ukrywał się na ogródku działkowym. Został zatrzymany
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Portalik24 to kolejne miejsca pracy dla chien które piszą artykuły wyssane z palca..bo tata Marcina powiedział.40 latek którego widzicie to ja we własnej osobie i odziwo nie siedzę w celi tylko w fotelu i czytam te hore bzdury
Ortografia się kłania
Nawet pisać nie potrafisz...Jeśli to rzeczywiście Ty to nawet się nie chwal tylko wstydź się żeś zwykły menel i kryminalista. Takich powinno się od razu spałować i zutylizować żeby nie zabierali tlenu i miejsca na świecie...
Ale w dalszym ciągu siedzisz na działkach czy już w jakimś normalnym domu?
To czemu wcześniej w fotelu nie siedziałeś, tylko na działkach w mrozie? To, że cię puścili z dołka to dobrze dla systemu bo nie będziesz go obciążał pierdzeniem w pasiaki. A teraz za robotę się zabierz, a nie siedzenie w fotelu lub bunkrowanie się jak menel na działkach. Oczywiście za uczciwa robotę się weź, a nie za machlojki i za pierwszą wypłatę kup sobie słownik.
ciebie krety8nie powinni spałować i utylizować
Powiem szczerze , gość spędzi 65 dni w areszcie , co uratuje go przed trudami zimy , która może być mrożna i nie wiadomo jak poradziłby sobie z tym problemem . Myślę że ten wyrok nie jest wyrokiem dla szczególnie niebezpiecznego człowieka a co ważne chyba każdy boi się więzienia , dlatego też pewnie się ukrywał.
Ukraina?
Powyłapujcie i powsadzajcie za kraty tych wszystkich politycznych złodziei, wtedy uznamy to za sukces, bo to to jakaś popierdółka. Mi byłoby wstyd takim czymś się chwalić.
Portalik24 to kolejne miejsca pracy dla chien które piszą artykuły wyssane z palca..bo tata Marcina powiedział.40 latek którego widzicie to ja we własnej osobie i odziwo nie siedzę w celi tylko w fotelu i czytam te hore bzdury
Ortografia się kłania
Nawet pisać nie potrafisz...Jeśli to rzeczywiście Ty to nawet się nie chwal tylko wstydź się żeś zwykły menel i kryminalista. Takich powinno się od razu spałować i zutylizować żeby nie zabierali tlenu i miejsca na świecie...