Para szła chodnikiem. Mężczyzna pchał wózek, a kobieta szła obok niego. W pewnym momencie 22-latek wpadł w furię i zaczął okładać pięściami 17-letnią partnerkę. Cała sytuacja została zarejestrowana na kamerze monitoringu.
Sytuacja zarejestrowana na kamerze monitoringu miała miejsce przy Placu Browarowym w Kamiennej Górze. Ulicami centrum miasta przechadzała się para młodych ludzi z dzieckiem w wózku. W pewnym momencie mężczyzna puścił wózek z dzieckiem i zaczął okładać pięściami i popychać swoją 17-letnią partnerkę. Brutalnie ją pobił przy malutkim dziecku. Policjanci po ujawnieniu nagrania przystąpili do ustalania tożsamości podejrzanego o pobicie niepełnoletniej kobiety. W wyniku przeprowadzenia policyjnych czynności zatrzymano 22-letniego mężczyznę, który w warunkach recydywy znęcał się nad swoją partnerką.
Decyzją Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Pokrzywdzonej 17-latce i dziecku nie grozi już żadne niebezpieczeństwo. Powyżej publikujemy nagranie z tego zdarzenia.
Źródło informacji i nagranie - Policja Kamienna Góra.
# 22-latek brutalnie pobił swoją 17-letnią partnerkę przy dziecku
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Typowy Polaczek patus
A widownia też niczego sobie! Był tam w ogóle JAKIKOLWIEK mężczyzna? Bo widzę tylko kilku nieudaczników... Gnojek okłada dziewczynę a oni stoją i patrzą... Nikt nie podszedł ani do dziewczyny, ani do dziecka, żeby sprawdzić, czy nic się nie stało... A tylu ich tam było! Bohaterowie od siedmiu boleści
Dokładnie, tego pedała i tych co patrzeli bym najebał za taką postawę
Nie rozumiem Tych gosci ¿ bo ciężko ich nazwać facetami, będąc przy tej sytuacji typa bym chyba rozerwał jak KAŻDY NORMALNY FACET, mam nadzieję że w kryminale chłopaki pokażą mu szacunek do kobiet.
problem w tym, że choćbyś chciał i mógł takiego patu-sa oklepać i wyrzucić do śmietnika, to nie możesz tego zrobić bezkarnie, dlatego ludzie się hamują w takich sytuacjach, o czym cw..ele i fraj..erzy od bicia słabszych dziewczyn doskonale wiedzą, więc jak już inne chłopy są blisko to patu-sy drą ry..ja, bluzgają, ale nie leją, bo wiedzą, że wtedy mogą dostać parę butów na ry..ja w ramach "rozszerzonej" obrony koniecznej bitej ofiary, a tak jak na filmie to musieliby najpierw kamerę wyłączyć, ustalić, że nikt inny nie filmuje, potem jeszcze szybko ustalić, że w razie czego nikt nie pęknie i wtedy typa połamać, to do zrobienia, ale nie w tym miejscu o takiej porze itd...
Ale bym frajera skasował!!!
Je.ba.ć kryształowe cio.ty i ich rodziny!
Wsadzić gościa do wora i do Bobru i tak z niego nic nie będzie
biczowanie na rynku pod pręgieżem by wystarczyło, a ponadto odcięcie patusa od wszelkich świadczeń publicznych na odpowiedni czas
wraz z partnerką bo z niej raczej też nic dobrego nie wyrośnie. 17 lat i już bachor
Już musiał spuścić wpi..... na ulicy nie mógł poczekać aż wrócą do domu jaki sfrustrowany osobnik.
Nie ma się co dziwić!! jeżeli wykształconi,poslowie ,politycy biją swoje żony ,partnerki to znaczy że Państwo prawa upada. Parafie siedliska rozpusty i morderstw. Jężeli by była obowiązkowa słuzba wojskowa to byłby w wojsku lub wychodził ,tam wybili by mu z łepetyny głupoty.Czas powrócić do słuzby wojskowej i RADARY naulice i drogi.
I dobrze że nie zareagowali. Sam byłem świadkiem około 20 lat temu jak typ okładał pannę na bankowej w Jeleniej górze. Zauważył to gościu, podbiegł i tak wyje... Typowi że ten głową zajebał o betonową donice. I co wtedy, bita panna wstała i zaczęła okładać chłopa który ją ratował. Więc morał taki: takiego sobie wybrała takiego ma.
I tu się zgadzam. Sam byłem w podobnej sytuacji , tyle że 50 lat temu . Dostałem w łeb parasolką i wyzwiska ze speluny "....... czego się wp.....alasz " Akurat nadjechał radiowóz MO i owa "nobliwa niewiasta" oskarżyła mnie o napaść, Szczęście miałem, że było wielu świadków i po spisaniu protokołu z wydarzenia mogłem wrócić do domu.
Źle się stało ale wiele kobiet jest zepsuta i niszczą psychicznie wielu mężczyzn. Wiele tych bitych kobiet same by lały gdyby trafiły na dobrego mężczyznę. Gorzka prawda a liczba rozwodów mówi sama za siebie.
Cwaniak niech wyskoczy do równego , więcej ć... I będzie pięknie
Ścierwo zmieszać z lajnem i powiesić za jaja i niech zdycha.
Drodzy Bracia i Siostry w Rozumie! Nie bójmy się obiektywnej prawdy: Chrystus (i Mahomet, Mojżesz, Abraham i reszta tego towarzystwa) to był chory psychicznie obłąkaniec z Bliskiego Wschodu. Przez niego i w jego imieniu wymordowano miliony ludzi, zwłaszcza w średniowieczu. Jego matce też kłanialiby się psychiatrzy, gdyby istnieli 2000 lat temu.
Przecież nic jej nie zrobił. Łobuz kocha najbardziej. Bialorycerzyki zaraz by gościa bić chciały a przecież ona sobie takiego sama wybrala
Jakbyś się wtrącił jeden z drugim to ona by go zaczęła bronić . To jest k...wa klasyk w patorodzinkach. Póki nie drze ryja żeby jej pomóc to się wtrącajcie bo szkoda zdrowia na pasożyty.
Typowy Polaczek patus
A widownia też niczego sobie! Był tam w ogóle JAKIKOLWIEK mężczyzna? Bo widzę tylko kilku nieudaczników... Gnojek okłada dziewczynę a oni stoją i patrzą... Nikt nie podszedł ani do dziewczyny, ani do dziecka, żeby sprawdzić, czy nic się nie stało... A tylu ich tam było! Bohaterowie od siedmiu boleści
Dokładnie, tego pedała i tych co patrzeli bym najebał za taką postawę