Dziś wiemy już więcej o tragedii, która miała miejsce wczoraj około godziny 14:00. Adam W. - syn ofiary - zabił swojego ojca zadając mu wiele ciosów w różne części ciała. Wiemy, że Adam W. niegdyś leczył się psychiatrycznie.
Wczoraj (12.08) około godziny 14 na terenie stacji diagnostycznej przy ulicy Wojska Polskiego w Gryfowie Śląskim rozegrały się dramatyczne sceny. Do biura firmy, w którym znajdował się Paweł W. - właściciel przedsiębiorstwa, miał wejść jego syn Adam W. Trzymając w rękach nóż o długości ostrza około 20 cm zaatakował swojego ojca zadając mu cios w plecy. Paweł W. próbował jeszcze się bronić. Szarpiąc się usiłował zabrać napastnikowi nóż. Szamocący się mężczyźni przenieśli się na teren firmowego parkingu. 17-latek wciąż zadawał ojcu ciosy nożem raniąc go w różne części ciała, a gdy pokrzywdzony przewrócił się, syn zadał mu kolejny cios w brzuch. Właściciel firmy na skutek odniesionych obrażeń zmarł.
17-latek po zabiciu ojca wrócił do swojego domu, gdzie zabarykadował się chcąc uniknąć zatrzymania. Policjanci dotarli do jego miejsca zamieszkania i siłowo weszli do środka. Adam W. został zatrzymany i doprowadzony do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. W chwili zatrzymania zachowywał się spokojnie.
W trakcie wykonywanych czynności procesowych prokurator dokonał oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczając ślady i dowody, w tym nagrania z kamer monitoringu. Adam W. został zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań. W dniu dzisiejszym zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim, gdzie usłyszy zarzut dokonania zabójstwa, to jest czynu z art. 148§1kk, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 10 lat albo karą dożywotniego pozbawienia wolności. – wyjaśnia Ewa Węglarowicz-Makowska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.
Prokuratura zapowiada skierowanie do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego mężczyzny.
# 17-latek zabił ojca, właściciela stacji diagnostycznej w Gryfowie Śląskim
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Widocznie nie chciał podbić przeglądu
Żeby Ci pizde podbili idioto
Dobrze że chociaż Tobie ktoś podbił żółte papiery, bo widać że normalny to nie jesteś..
Ten komentarz na poważnie?? Stała się tragedia
Dlatego osoba która leczyła się psychiatrycznie w przeszłości powinna być pod stałym nadzorem lekarzy i być może opiekunów. Zaraz stwierdzą że był niepoczytalny w trakcie morderstwa, posiedzi trochę w zakładzie i go wypuszczą.
Tak jasne, może jeszcze wymyślisz indywidualną opiekę medyczną 24/7 ?
W sumie sucha wodo masz racje nie interesujemy się psycholami niech chodzą wolno i robią co chcą. Oby ci taki psychol łeb roztrzaskał zobaczymy co wtedy powie twoja familia :)
Postanowiłem napisać komentarz do tego artykułu. Oto on: Nie przychodzi mi do głowy żaden komentarz do tego, co zrobił ten człowiek.
W Polsce powinna być przywrócona kara śmierci, tak samo jak powinno być przyzwolenie na usuwanie chorych płodów, niestety w tym kraju rządzi kler do spółki z dvrniami typu obrońcy życia..
Odpoczywaj w spokoju Pawle...
Jak czytam o takich patologiach, to coraz bardziej rozumiem Spartan, którzy chore, niepełnosprawne, niedorozwinięte dzieci utylizowali.
Ten chłopak też jest ofiarą. To zbyt skomplikowane. Cześć pamięci Pawła.
Dokładnie
Widocznie nie chciał podbić przeglądu
Żeby Ci pizde podbili idioto
Dobrze że chociaż Tobie ktoś podbił żółte papiery, bo widać że normalny to nie jesteś..