Policjanci poszukują zaginionej nastolatki, która 18 lutego wyszła z domu i do dziś nie wróciła. Od dnia zaginięcia nie kontaktowała się z bliskimi.
14-letnia Marta, 18 lutego wyszła z domu w Oleśnicy i do dziś nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania i zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej 14-latki.
Zaginiona Marta Michalska w dniu, w którym ostatni raz była widziana, miała na sobie czarną, pikowaną kurtkę, ciemne spodnie i białe sportowe buty.
Dziewczyna ma około 155 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy.
Każdy kto posiada informacje o obecnym miejscu pobytu 14-latki, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 872 62 00 lub alarmowy 112.

# Zaginęła nastolatka. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zlokalizujcie ją jej telefonem, chyba Pegasusa można użyć nie tylko w celu walki z opozycją
wyglada na 28 lat pouzywa i wroci
Miejmy nadzieję, że jest jeszcze w kraju.
Kolejna uczennica Jurija "Róbta, co chceta!" Owsienki...
14 lat ? Matko! Ojcze! Czy Wy widzicie zdjęcie własnego DZIECKA, na którym wygląda, jak dojrzała kobieta poszukująca towarzystwa na wieczór??? Oby dziewczynka się znalazła, cała i zdrowa.... Ale w pierwszej kolejności proponuję rozmowę. Bo takie zdjęcia to jak zaproszenie dla zboczeńców :-( a wy je jeszcze wrzuciliście, jako zdjęcie do poszukiwań :-( Dzieci. Małe dziewczynki - kreujące się na dorosłe kobiety :-( i ŻADNEJ refleksji ze strony opiekunów :-( Niech wróci bezpiecznie do domu. Ale gdy wróci - zacznijcie być rodzicami. Poświęćcie dziecku czas i wyznaczcie zdrowe granice. Inaczej - to będzie dopiero początek problemów z córką.
Kolejna ofiara postawy ,, Róbta co chceta " Dalej paście kasą złotego melona to na efekty nie trzeba będzie długo czekać a 60-cio paro letni chłoptaś w krótkich gaciach i z kolczykiem w uchu będzie miał z was ,, bekę ".
- Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy ustalili miejsce przebywania nastolatki. Dziewczyna jest cała i zdrowa. Odwołujemy poszukiwania - informuje st.asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa KPP Oleśnica.
Po tej foci to widać że mózgu nie używa i można domniemać że gdzieś zawitała, jakimś Donatanem czy Brajankiem
Zlokalizujcie ją jej telefonem, chyba Pegasusa można użyć nie tylko w celu walki z opozycją
wyglada na 28 lat pouzywa i wroci
Miejmy nadzieję, że jest jeszcze w kraju.