Te samochody nie posiadały przeglądu technicznego oraz obowiązkowych opłat. Zostały odholowane.
W Jeleniej Górze często mówi się o niewystarczającej ilości miejsc parkingowych. Niektóre z nich zajmowane są przez nieużywane przez nikogo samochody. Te, które nie posiadają obowiązkowych opłat zostają okresowo usuwane z dróg przez strażników miejskich, za pośrednictwem firmy holowniczej.
Odholowane wraki trafiają na parking miejski, gdzie oczekują na odbiór przez właścicieli. Odbiór jest możliwy po uiszczeniu opłat za holowanie i postój na parkingu. Jeżeli jednak po pojazdy nie zgłosi się nikt, rozpoczyna się wówczas procedura zmierzająca do ich zutylizowania.
Źródło informacji - strazmiejska.jeleniagora.pl




# Wraki znikają z jeleniogórskich dróg i parkingów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak właściciel był trzeźwy to na jakiej podstawie zabierają te auta?
Aula bez obowiązkowych opłat stają się wrakami, ale po wniesionych opłatach już nimi nie są. Jelenia Góra to miasto cudów.
Jak właściciel był trzeźwy to na jakiej podstawie zabierają te auta?
Aula bez obowiązkowych opłat stają się wrakami, ale po wniesionych opłatach już nimi nie są. Jelenia Góra to miasto cudów.