Do tych lokali miały dostęp tylko zaufane osoby. W końcu weszli do nich policjanci pod nadzorem prokuratora.
Służby mundurowe z Jeleniej Góry po raz kolejny uderzyły w proceder nielegalnych gier hazardowych. Pod nadzorem Prokuratury Okręgowej prowadzone jest śledztwo, które doprowadziło do zatrzymania dwóch osób podejrzanych o prowadzenie działalności wbrew obowiązującym przepisom.
W trakcie wspólnej akcji funkcjonariuszy Wydziału ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, ujawniono dwa nielegalne punkty z automatami do gier. Zatrzymani – 61-letnia kobieta oraz 58-letni mężczyzna – prowadzili lokale, do których dostęp miały jedynie zaufane osoby. Jak ustalono, z prowadzenia nielegalnych gier uczynili sobie stałe źródło dochodu.
Podczas przeszukań służby zabezpieczyły 7 maszyn do gier hazardowych. W ich wnętrzu znajdowało się prawie 50 tysięcy złotych w gotówce, pochodzących z nielegalnej działalności.
Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, gdzie przedstawiono im zarzuty. Za prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Śledztwo wciąż trwa i – jak informują śledczy – ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania oraz rozszerzenie zarzutów, jeśli pojawią się nowe dowody w sprawie.
# Uderzenie w hazard w Jeleniej Górze. Zabezpieczono gotówkę i sprzęt
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
to dlatego lokal na placu piastowskim jest do wynajęcia :D Może czas na jakąś miłą knajpkę w tej lokalizacji :)
Ale które to kasyno?? Bo z tego co widać to chyba te na bankowej
Wiłkomirskiego chyba
Kasyna są,były i będą bo ludzie grać muszą.trzeba tylko opodatkować delikatnie,żeby państwo parę złotych miało np.6,5 % ,ryczaut.
A co z tym kasynem „kioskiem” na moscie, jak sie jedzie na Wojska Polskiego? Tą budą? Tez zamkniete?
to dlatego lokal na placu piastowskim jest do wynajęcia :D Może czas na jakąś miłą knajpkę w tej lokalizacji :)
Ale które to kasyno?? Bo z tego co widać to chyba te na bankowej
Wiłkomirskiego chyba