Reklama

Tragedia w Piechowicach. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

16/04/2024 11:14

Niespełna 40. letni mężczyzna prawdopodobnie odebrał sobie życie. Do zdarzenia doszło na terenie Piechowic.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń jeleniogórskich policjantów mężczyzna powiesił się w domu. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Decyzją obecnego już na miejscu prokuratora przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.  Na miejscu jest też straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Udzielana jest pomoc rodzinie zmarłego.

Tragedia w Piechowicach. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/04/2024 11:56
Reklama

Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości