Niespełna 40. letni mężczyzna prawdopodobnie odebrał sobie życie. Do zdarzenia doszło na terenie Piechowic.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń jeleniogórskich policjantów mężczyzna powiesił się w domu. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Decyzją obecnego już na miejscu prokuratora przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na miejscu jest też straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Udzielana jest pomoc rodzinie zmarłego.
Tragedia w Piechowicach. Mężczyzna popełnił samobójstwo.