Reklama

Tragedia w Marciszowie. 24-latek zginął po porażeniu prądem

Tragedia miała miejsce na terenie miejscowości Marciszów. 24-latek nagle upadł na ziemię rażony prądem. Jego życia nie udało się uratować.

Tragiczne sceny rozegrały się we wtorek (9.04) na terenie miejscowości Marciszów. 24-letni pracownik firmy energetycznej był w trakcie prac przy stacji transformatorowej. Przedłużał przewody, by podłączyć latarnię miejską. Na miejscu nie był sam. Towarzyszyli mu koledzy z firmy, którzy mieli dłuższy staż pracy. W pewnym momencie 24-latek runął o ziemię rażony prądem. Jego koledzy natychmiast zadzwonili po karetkę pogotowia.

Ratownicy długo reanimowali i walczyli o życie młodego pracownika firmy energetycznej, niestety nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych – powiedziała portalowi eLuban.pl Elwira Hajduga z kamiennogórskiej policji.

Reklama

24-letni pracownik, który zginął w trakcie wykonywania służbowych obowiązków był mieszkańcem Lubania.

 

# Tragedia w Marciszowie. 24-latek zginął po porażeniu prądem

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek - niezalogowany 2024-04-15 11:32:01

    To teraz na czas takich prac nie wyłącza się trafo?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Katolik - niezalogowany 2024-04-15 11:59:47

    trochę ta informacja nie na czasie . Na bierząco to wy nie jesteście ... Wypadek był w zaszłym tygodniu. Jutro pogrzeb młodego chłopaka . R.I.P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lolek - niezalogowany 2024-04-15 12:16:55

    Pracował na napięciu przedłużając kable? Dlaczego nie rozłączono odcinka?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości