Reklama

Szkoła Podstawowa nr 6 ma już 50 lat. Wyjątkowa uroczystość w teatrze

Dziś w Zdrojowym Teatrze Animacji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Cieplicka „szóstka” ma już 50 lat. W gali pełnej wzruszeń i uśmiechu uczestniczyli zaszczytni goście, mocno związani ze szkołą.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze ma już 50 lat. Z tej okazji w Zdrojowym Teatrze Animacji odbyła się dziś uroczystość, w której udział wzięli zaszczytni goście. Nie zabrakło absolwentów, nauczycieli i sympatyków szkoły. To była wyjątkowa okazja do wzruszających wspomnień.

Jest to dla nas bardzo ważny moment, kiedy możemy się zobaczyć, porozmawiać i powspominać. Cały jubileusz jest przypomnieniem tego co było. - mówiła Maria Guszała - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6.

Reklama

Po oficjalnej części, która bogata była we wspomnienia i wzruszające wyznania, na scenie wystąpili utalentowani uczniowie. Co ciekawe, wystąpili w strojach, w których dawniej występowały „Jagódki” prowadzone przez Panią Elę Kiślańską.

# Szkoła Podstawowa nr 6 ma już 50 lat. Wyjątkowa uroczystość w teatrze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dyzma - niezalogowany 2024-04-19 21:38:52

    Dzieci nie uczcie się,szkoda czasu...tylko miejcie głowę do interesów, kupcie stare busy,zatrudnijcie kierowców na lewo i zostaniecie radnym...super fucha!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    KrystynaZ 25000 dlugu - niezalogowany 2024-04-20 02:39:33

    i znow podatnicy zaplaci za to

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Julek z 2b - niezalogowany 2024-04-20 11:17:37

    Piękna uroczystość. Dużo wspomnień i świetny występ dzieci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości