Dziś w Zdrojowym Teatrze Animacji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Cieplicka „szóstka” ma już 50 lat. W gali pełnej wzruszeń i uśmiechu uczestniczyli zaszczytni goście, mocno związani ze szkołą.
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze ma już 50 lat. Z tej okazji w Zdrojowym Teatrze Animacji odbyła się dziś uroczystość, w której udział wzięli zaszczytni goście. Nie zabrakło absolwentów, nauczycieli i sympatyków szkoły. To była wyjątkowa okazja do wzruszających wspomnień.
Jest to dla nas bardzo ważny moment, kiedy możemy się zobaczyć, porozmawiać i powspominać. Cały jubileusz jest przypomnieniem tego co było. - mówiła Maria Guszała - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6.
Reklama
Po oficjalnej części, która bogata była we wspomnienia i wzruszające wyznania, na scenie wystąpili utalentowani uczniowie. Co ciekawe, wystąpili w strojach, w których dawniej występowały „Jagódki” prowadzone przez Panią Elę Kiślańską.

# Szkoła Podstawowa nr 6 ma już 50 lat. Wyjątkowa uroczystość w teatrze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dzieci nie uczcie się,szkoda czasu...tylko miejcie głowę do interesów, kupcie stare busy,zatrudnijcie kierowców na lewo i zostaniecie radnym...super fucha!
i znow podatnicy zaplaci za to
Piękna uroczystość. Dużo wspomnień i świetny występ dzieci.
Absolwenci to gdzie ?
Same lokalne "gwiazdy", które łażą na każdą uroczystość, o absolwentach zapomniała Szanowna Pani dajrektor, szkoda
Impreza fajna szkoda tylko że nie wszyscy dostali zaproszenia z nauczycieli i innej kadry . To co pamiętam to rzucanie kluczami w uczniów w formie dyscyplinowania i po łapach wskaźnikiem ale wyszliśmy na ludzi. Wtedy nie było soectrum dysleksji i szanowan mimo to ten zawód.
Impreza zaplanowana na dzień powszedni, tak, żeby dawni uczniowie i ci nauczyciele, którzy pracują teraz w innych szkołach nie mogli przyjść. Bardzo nieładnie, pani dyrektor! Byle tylko prezydent , radni i inni "celebryci" przyszli, bo oni mogą się przydać, tak?
Piękna Pani bladynka z pierwszego zdjęcia.w drugim rzędzie obok starszych Pań.SZALEJE ZA TOBA SKARBIE
a ta baba w drugim rzedzie pierwsza od prawej brzydal to chto?
Twórczość dariusza milinskiego to umysłowe rzygowiny. Ten artysta to umysłowa odbytnica fajdoląca intelektualnymi wybroczynami. .... Drodzy Bracia i Siostry w Rozumie! Nie bójmy się obiektywnej prawdy: Chrystus, Mahomet, Mojżesz, Abraham i reszta tego towarzystwa to byli chorzy psychicznie obłąkańcy z Bliskiego Wschodu. Przez niego i w jego imieniu wymordowano miliony ludzi, zwłaszcza w średniowieczu. Jego matce też kłanialiby się psychiatrzy, gdyby istnieli 2000 lat temu. Jak można świętować rocznicę urodzin i zmartwychwstania-mistyfikacji kogoś takiego? Trochę logiki! ... A tak poza tym: wklejacz(kropka)pl/zobacz-Manifest
Dzieci nie uczcie się,szkoda czasu...tylko miejcie głowę do interesów, kupcie stare busy,zatrudnijcie kierowców na lewo i zostaniecie radnym...super fucha!
i znow podatnicy zaplaci za to
Piękna uroczystość. Dużo wspomnień i świetny występ dzieci.