Reklama

Serce dla Ziemi - młodzi jeleniogórzanie pokazali, że ekologia jest ważna

Konkurs organizowany przez MPGK, MPGK, Wodnik i Termy Cieplickie to wielki sukces! Wpłynęło prawie 300 prac, a udział w nim wzięły wszystkie jeleniogórskie szkoły podstawowe. Dziś odbyło się wręczenie nagród.

W Sali Rajców Urzędu Miasta Jelenia Góra odbyło się dziś uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Serce dla Ziemi”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i został zorganizowany przez miejskie spółki: PWiK Wodnik, MZK Jelenia Góra, Termy Cieplickie oraz MPGK Jelenia Góra.

Dużym sukcesem wydarzenia był udział uczniów ze wszystkich jeleniogórskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło blisko 300 prac, co sprawiło, że komisja konkursowa stanęła przed niełatwym zadaniem wyłonienia najlepszych dzieł.

Reklama

Podczas spotkania wyróżnieni uczestnicy odebrali nagrody przygotowane przez organizatorów. Jak podkreślano, zwycięzcami są jednak wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie. Dzięki twórczej pracy dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony środowiska i ekologii, ucząc się poprzez działanie, kreatywność i zabawę.

Wszystkim dzieciom gratuluję, że wystartowały w tym konkursie. To pokazuje, że zainteresowanie ekologią i poszanowaniem ziemi wśród naszych najmłodszych jest, i to jest bardzo ważne. - mówił Jerzy Łużniak Prezydent Jeleniej Góry.

Reklama

Konkurs „Serce dla Ziemi” pokazał, że edukacja ekologiczna może być nie tylko wartościowa, ale także inspirująca dla najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry.

# Serce dla Ziemi - młodzi jeleniogórzanie pokazali, że ekologia jest ważna

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości