Reklama

Próbował uciec motocyklem po zdarzeniu drogowym. Grozi mu 5 lat więzienia

42-latek podróżował motocyklem pomimo aktywnego sądowego zakazu. Był pod wpływem alkoholu, a motocykl miał zamontowane tablice rejestracyjne z innego pojazdu.

Zdarzenie miało miejsce w Dzień Kobiet (8.03). Na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Sobieskiego motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Następnie chcąc uniknąć odpowiedzialności podjął próbę ucieczki z miejsca zdarzenia, którą szybko udaremnili interweniujący policjanci. Podczas czynności przeprowadzono badanie na zawartość alkoholu w organizmie motocyklisty. Miał w wydychanym powietrzu 0,4 promila alkoholu. Na domiar złego, 42-latek wsiadł na motocykl pomimo aktywnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jeszcze nie koniec. Motocykl, którym poruszał się mieszkaniec powiatu karkonoskiego miał zamontowane tablice rejestracyjne pochodzące z innego pojazdu.

Zatrzymany został osadzony w areszcie. Za serię przestępstw drogowych, których się dopuścił grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

# Próbował uciec motocyklem po zdarzeniu drogowym. Grozi mu 5 lat więzienia

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości