Reklama

Prezydent znów prezydentem. Jerzy Łużniak wypowiedział się po wygranej

Przekazujemy Państwu materiał, w którym Prezydent Jerzy Łużniak zdradził swój plan na rozpoczynającą się wkrótce drugą kadencję.

To pierwsza konferencja prasowa Prezydenta Jerzego Łużniaka po wygranej w wyborach. Pozostanie on na fotelu gospodarza Jeleniej Góry przez kolejne 5 lat. Dziś opowiedział o tym co planuje zrobić przez nadchodzącą kadencję oraz podziękował wszystkim za udział w wyborach.

Kampania nie była łatwa, z tego względu, że po prostu konkurenci troszeczkę zbyt mocno atakowali, w sensie takim, że materiały, które były puszczane były nieprawdziwe, albo zmanipulowane. - mówił podczas konferencji Prezydent Jerzy Łużniak.

Reklama

Więcej w materiale filmowym: 

# Prezydent znów prezydentem. Jerzy Łużniak wypowiedział się po wygranej

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    K - niezalogowany 2024-04-22 12:42:05

    Najpierw PiS mu nic nie dawał,teraz konkurencji manipulowali.Co za chłop,za sze jakąś wymowka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • grek - niezalogowany 2024-04-22 14:48:51

    Ty umiesz po polsku pisać? Czy dopiero elementarz sobie kupiłeś?

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stefek albo Wandzia 2 razy - niezalogowany 2024-04-22 12:44:58

    ...czyli publicznej toalety dla osoby na wozku inwalidzkim przez nastepne 5 lat nie bedzie na tym zadupiu , BRAWO ...zapamiietaj POLAKU - jak wieprz wejdzie to ratusza to nie staje sie prezydentem , to ratusz staje sie CHLEWEM ! I nadal beda tam pic alkohol w godzinach pracy a jak .... BRAWO WY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości