Przekazujemy Państwu materiał, w którym Prezydent Jerzy Łużniak zdradził swój plan na rozpoczynającą się wkrótce drugą kadencję.
To pierwsza konferencja prasowa Prezydenta Jerzego Łużniaka po wygranej w wyborach. Pozostanie on na fotelu gospodarza Jeleniej Góry przez kolejne 5 lat. Dziś opowiedział o tym co planuje zrobić przez nadchodzącą kadencję oraz podziękował wszystkim za udział w wyborach.
Kampania nie była łatwa, z tego względu, że po prostu konkurenci troszeczkę zbyt mocno atakowali, w sensie takim, że materiały, które były puszczane były nieprawdziwe, albo zmanipulowane. - mówił podczas konferencji Prezydent Jerzy Łużniak.
Reklama
Więcej w materiale filmowym:
# Prezydent znów prezydentem. Jerzy Łużniak wypowiedział się po wygranej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Najpierw PiS mu nic nie dawał,teraz konkurencji manipulowali.Co za chłop,za sze jakąś wymowka
Ty umiesz po polsku pisać? Czy dopiero elementarz sobie kupiłeś?
...czyli publicznej toalety dla osoby na wozku inwalidzkim przez nastepne 5 lat nie bedzie na tym zadupiu , BRAWO ...zapamiietaj POLAKU - jak wieprz wejdzie to ratusza to nie staje sie prezydentem , to ratusz staje sie CHLEWEM ! I nadal beda tam pic alkohol w godzinach pracy a jak .... BRAWO WY
Przestań jużnarudzić o tych sraczach. Dla jednego zasrańca nikt co 100m nie będzie stawiał kibla. Taki jesteś upierdliwy że internet zaczyna tobą zalatywać.
...do kup pampersy... Zycze ci abys byl sparalizowany od szyji w dol. Tak szczerze Po katolicku ci zycze. Zycze ci zycia na medycznym pozionie warzywa. Wielu z nas nie moze sie wybrac na swieze powietrze bo w razie koniecznosci nie ma sie gdzie wysikac. Ale tobie zycze kompletnego paralizu. Nie bedziesz z domu wychodzic.
Pamiętaj prostaku karma wraca.
Łużniak dziurawcu kiedy naprawisz dziury w jezdniach? Jelenia dziura stolicą europejskiej dziury.
zacznij na piechotę więcej chodzić, gładki asflat pod łysymi oponkami nie jest podstawowym prawem człowieka.
A mnie rozbawił twój komentarz Stefciu:) Nie żeby był jakichś najwyższych lotów, ale w sumie ciężko zaprzeczyć prawdzie ujętej w taki prosty i dosadny sposób!
I oczywiście, jak za pierwszym razem, jego pierwszą decyzją będzie podniesienie sobie pensji...
Czas wyprowadzki z komunistycznej wsi.
No, miasto nie dla ciebie, to fakt.
Dziadek, wprowadzaj kartę mieszkańca
Miejcie pretensję do samych siebie !! TO WY przez ostatnie lata tolerowaliści nierobow. Następne lata ;oddział geriatryczny.
Są jeszcze w tym mieście ludzie mądrzy. Nie oddali miasta w pisowskie łapy. Trochę przeraża że aż 40 procent to ciemny ludek.
te ciemny ludek wlazł burak do miasta i już panisko jeszcze buraku komuna odbije ci się czkawką ciekawe tylko kto takie buraki produkuje
Do szkoły miałaś pod górkę i pod wiatr, prawda?
jaka komuna, czy Was wszystkich po3,14erdoliło? kibli jest za mało, drogi są dziurawe, ale najważniejsze są pomniki wołyńskie... młodzi wyjeżdżają jak są na tyle mądrzy, to miasto dresem i golfem TDI stoi
Mnie z tego towarzystwa irytuje tylko ta starucha Wierską...
Jak zrobi darmowe MZK 60+ to co obiecywal to bedzie ok...
Ten wasz prezydent jest tak samo wiarygodny jak premier D.T
Najpierw PiS mu nic nie dawał,teraz konkurencji manipulowali.Co za chłop,za sze jakąś wymowka
Ty umiesz po polsku pisać? Czy dopiero elementarz sobie kupiłeś?
...czyli publicznej toalety dla osoby na wozku inwalidzkim przez nastepne 5 lat nie bedzie na tym zadupiu , BRAWO ...zapamiietaj POLAKU - jak wieprz wejdzie to ratusza to nie staje sie prezydentem , to ratusz staje sie CHLEWEM ! I nadal beda tam pic alkohol w godzinach pracy a jak .... BRAWO WY