Reklama

Prawo i Sprawiedliwość wyraża oburzenie kampanią wyborczą

Krzysztof Mróz mówił o oburzeniu względem kampanii wyborczej prowadzonej przez Koalicję Obywatelską.

Banery, które pojawiły się w przestrzeni publicznej „Nie oddamy miasta PiS-owi” są skandaliczne. - mówił Krzysztof Mróz z Prawa i Sprawiedliwości.

Konferencja prasowa zwołana przez Krzysztofa Mroza dotyczyła nadchodzącej drugiej tury wyborów, w której mieszkańcy Jeleniej Góry wybiorą prezydenta miasta. Zdaniem przedstawiciela struktur Prawa i Sprawiedliwości używane na banerach sformułowanie „Nie oddamy miasta PiS-owi” jest nieodpowiednie. Podczas krótkiej wypowiedzi zadał pytanie, kierując je do kandydata z list Koalicji Obywatelskiej. Czy Jelenia Góra należy do Jerzego Łużniaka? Koalicja Obywatelska nie odda miasta?

Reklama

Więcej w materiale filmowym poniżej:

# Prawo i Sprawiedliwość wyraża oburzenie kampanią wyborczą

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    No - niezalogowany 2024-04-17 11:57:19

    A plakaty Komisji wyborczej ktoś widział?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bestia z Wadowic - niezalogowany 2024-04-17 12:02:54

    Pachołki karakana niech zamkną mordy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Polak - niezalogowany 2024-04-17 17:17:00

    To zamknij mordę.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości