Krzysztof Mróz mówił o oburzeniu względem kampanii wyborczej prowadzonej przez Koalicję Obywatelską.
Banery, które pojawiły się w przestrzeni publicznej „Nie oddamy miasta PiS-owi” są skandaliczne. - mówił Krzysztof Mróz z Prawa i Sprawiedliwości.
Konferencja prasowa zwołana przez Krzysztofa Mroza dotyczyła nadchodzącej drugiej tury wyborów, w której mieszkańcy Jeleniej Góry wybiorą prezydenta miasta. Zdaniem przedstawiciela struktur Prawa i Sprawiedliwości używane na banerach sformułowanie „Nie oddamy miasta PiS-owi” jest nieodpowiednie. Podczas krótkiej wypowiedzi zadał pytanie, kierując je do kandydata z list Koalicji Obywatelskiej. Czy Jelenia Góra należy do Jerzego Łużniaka? Koalicja Obywatelska nie odda miasta?
Więcej w materiale filmowym poniżej:
# Prawo i Sprawiedliwość wyraża oburzenie kampanią wyborczą
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A plakaty Komisji wyborczej ktoś widział?
Pachołki karakana niech zamkną mordy
To zamknij mordę.
Japa tam z tyłu polaku robaku
Ksysiu, popuść gumkę w gatkach i odpowiedz: Gdzie śmigłowiec dla Pogotowia?
tak jest, jechać z komuchem Łużniakiem.
Krzysztofie POLAKU Mroz, przed wyborami w pazdzierniku 2023 rozdales POLAKU ponad 3.000.000 zlotych kosciolowi katolickiemu . MY tego nie zapomnimy POLAKU . Wiesz kim jestes , odejdz sam zanim Swiatu pokazemu co robiles i co dostales....w internecie NIC nie ginie POLAKU
K###a jaki dzban XD
Dla pisowskich nierobów każdy powód jest dobry żeby się oburzać. Zamiast szukać zaczepki szykujcie się do rozliczenia z krętactw i oszustw. Do prokuratur wpływją już wnioski dokumentujące możliwość popełnienia przestępstw
I tak ma być.
Przyszedł Mróz i zjebał pogodę, popapraniec.
Paskudne hasło wyborcze, miałam zagłosować na Pana Jerzego, już tego nie zrobię. Nie można robić sobie reklamy na nienawiści, brak zrozumienia i szacunku dla wyborców.
Brawo za komentarz.
W którym miejscu jest ta paskuda. Paskudne hasła to widziałem na pisowskich plakatach i bilbordach. Jak pisowcy dorwą się do rządzenia to zrobią rozpierduchę jaką robili przez osiem lat. WYSTARCZY !.
"Nie można robić sobie reklamy na nienawiści, brak zrozumienia i szacunku dla wyborców." - no co ty nie powiesz?!
No znalazł się etyk kampanijny.
Krzysztof, najpierw wypastuj buty. Potem wsiądź do swojego Nissan Micra Woman edition, zapnij bieg nr.1 , gaz do dechy, i żebym cię tu wiecej nie widzioł
PO prostu musi wygrać, zbyt duzo do stracenia i ukrycia.
Thebilu tylko nie POpuść w gacie jak je w ogóle masz.
Do POlaka: Gaci nie mam, KOrupcja mi ukradła.
Krzysiu Mrozie , pokój mandżur i wypad za linie Wisły na wschód do swoich !
Krzysiek kiedy pokażesz swojego chłopaka tak po katolicku ????????????
Ksysiu oddawaj helikoptera!!! OBIECAŁEŚ!!! Wuj bombki strzelił, tyle warte twoje pisie obietnice.
Próżniak szeryf miasta ha ha
***** PiSy się cieszą, a na wiosnę eksmisja po podwyżkach. Może wtedy zrozumieją jak się dali w*****ć, niestety będzie za późno.
O czym ty bredzisz durniu? Jaka eksmisja? Ty chyba eksmitowałeś resztki mózgu że zgrubienia na końcu swojej szyi.
Przynajmniej koniec inflacji, bo morawitzky ulokował w obligacjach inflacyjnych miliony z nieruchomości i nagle inflacja dobijała do 20 procent.... Jestem rzekonany, że swoje miliony Mróz tak samo ulokował
Mróz zapomniał już jak z leszczem zrywali plakaty wyborcze?
Nie wiem o co to wielkie oburzenie...Nie oddamy i tyle!
Krzysiu Tesco już zlikwidowane, miejsce Twojej pracy odeszło Ty też powinieneś odejść
Zawsze możesz zerwać, masz wprawę.
Przecież zawsze można je ukrasc,prezes pokazał jak to się robi i podpierdo... wieniec na grob pisu!
Żal albo mróz niestety dupkę ściska obywatelowi w mroźne dni że ludzie PiS do nie do je bów nie wybiorą u nas i chwała że mroźne dni się kończą a w raz nimi ich sen o potędze co skończył się
A plakaty Komisji wyborczej ktoś widział?
Pachołki karakana niech zamkną mordy
To zamknij mordę.