Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. W jego mieszkaniu znaleziono pochodzącą z kradzieży kosiarkę samojezdną.
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o paserstwo. Przez mundurowych prowadzone były czynności w sprawie kradzieży kosiarki samojezdnej, do której doszło w dniach 23–29 lipca na terenie gminy Jeżów Sudecki. Ustalono, że urządzenie może być w posiadaniu 29-letniego mężczyzny.
Po dotarciu na miejsce, kosiarka została odnaleziona, a podejrzany zatrzymany. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 4500 złotych.

Według ustaleń, mężczyzna zakupił kosiarkę samojezdną ze świadomością jej nielegalnego pochodzenia. Co więcej, czynu tego dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. Podejrzany otrzymał zarzut paserstwa, za który grozi kara nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności. Odpowie on teraz przed sądem.
# Policjanci zatrzymali pasera. Był w posiadaniu kosiarki samojezdnej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No tak ten będzie ukarany a złodziei wypuszcza i będą robić swoje dalej
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
No tak ten będzie ukarany a złodziei wypuszcza i będą robić swoje dalej
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.