Reklama

Policja przy jeleniogórskich szkołach

Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży z jeleniogórskich szkół w ramach akcji „bezpieczna droga do szkoły”.

Dziś kończy się akcja jeleniogórskich policjantów, którzy szczególną uwagę zwracali na bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły. Patrole były widoczne w okolicach placówek oświatowych w regionie. Edukowali kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego w obrębie szkół oraz pomagali uczniom bezpiecznie przejść przez jezdnię. Patrole te pojawiły się przy szkołach w poniedziałek jeszcze przed pierwszym dzwonkiem rozpoczynającym nowy rok szkolny.

Funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą systematyczne kontrole autobusów i gimbusów przewożących dzieci do i ze szkoły. Sprawdzają też stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierowców oraz czy przestrzegane są zasady bezpieczeństwa podczas drogi. - informuje podisnp. Edyta Bagrowska

Reklama

# Policja przy jeleniogórskich szkołach

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec - niezalogowany 2024-09-08 20:19:51

    Może tak Panowie na tych niebieskich motorkach od czasu do czasu zajechali do Piechowic.Tu na odcinku ulicy Tysiąclecia między szkołami jakiś przyszły dawca organów na swym ścigaczu przypomina o sobie, wzbudzając strach wśród mieszkańców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości