Tory są już gotowe. Trwają testy. Pojazd techniczny dotarł już do stacji w Karpaczu. Kiedy pojedziemy pociągiem do kurortu pod Śnieżką?
Trzeba przyznać, że jest to jedna z kluczowych inwestycji komunikacyjnych w powiecie karkonoskim. Inicjatywa doprowadzenia kolei do Karpacza istniała już wiele lat temu. Poprzedni zarząd województwa podjął decyzję o realizacji inwestycji związanej z modernizacją trasy kolejowej do Karpacza. Po wielu perturbacjach prace dobiegają końca. Choć pociągi jeszcze tamtędy nie jeżdżą, to na torowisko wjechał już pojazd techniczny. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy pociąg Kolei Dolnośląskich dojedzie na stację kolejową w Karpaczu w czerwcu 2025 roku.
# Pociągiem do Karpacza. Pojazd techniczny już jeździ, kiedy pociąg?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Trochę mydło i powidło a w ramach ścisłości tak po kolejarsku, tory jeszcze nie są gotowe i wyglądają jak fale Dunaju. Obecnie trwają prace przy podbijaniu tłucznia na całej długości z Mysłakowic do Karpacza. Później przyjedzie kolejny specjalny pociąg z wagonami szutrówkami, gdzie będą uzupełniać braki na torach tłuczniem do końcowego efektu.
Bicie piany na polecenie papaja - nie na peronow poza Łomnica dolna i Karpaczem, brak urządzeń srk w Mysłakowicach, ogólny rozgardiasz budowy, nie wymienione przejazdy kolejowe. Ps szutrowki stoją na PKP w Jeleniej i czekają na wjazd
Mieszkancy Wojanowa sa dumni! Czekamy az ruszy pelna para 24/7
... co trzeba mieć we łbie żeby wyremontować zniszczone torowisko po to aby postawić tam przedluzona drezynę z może 12 miejscami ....ile będzie kosztował bilet przejazdu i ile się będzie czekać na przejazd kiedy jeden odjedzie ? ale polak potrafi , może wreszcie zrobić pierwsza w jeleniej gorze publiczna toaletę dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej , gwarantuje se będzie taniej ...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Żeby to nie były pojazdy na ropę jak na jak na szlaku Legnica-Kłodzko.Spaliny czuć wewnątrz nie do zniesienia a otworzyć okno to jeszcze gorzej wali o klimie tylko pomarzyć.Latem można się ugotować!
To już czwarty czy tam piąty termin. Oby ostatni!
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Trochę mydło i powidło a w ramach ścisłości tak po kolejarsku, tory jeszcze nie są gotowe i wyglądają jak fale Dunaju. Obecnie trwają prace przy podbijaniu tłucznia na całej długości z Mysłakowic do Karpacza. Później przyjedzie kolejny specjalny pociąg z wagonami szutrówkami, gdzie będą uzupełniać braki na torach tłuczniem do końcowego efektu.
Bicie piany na polecenie papaja - nie na peronow poza Łomnica dolna i Karpaczem, brak urządzeń srk w Mysłakowicach, ogólny rozgardiasz budowy, nie wymienione przejazdy kolejowe. Ps szutrowki stoją na PKP w Jeleniej i czekają na wjazd
Mieszkancy Wojanowa sa dumni! Czekamy az ruszy pelna para 24/7