Reklama

Pijany przewrócił się na hulajnodze elektrycznej i siedział na drodze

18/03/2026 09:02

Mężczyzna oznajmił policjantom, że jechał hulajnogą elektryczną z Jeleniej Góry do Wlenia i w pewnym momencie się przewrócił. Później siedział tak na drodze. Nic dziwnego, był pijany.

Jeleniogórscy policjanci codziennie realizują zadania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach w regionie. Wczoraj (17.03) około godziny 18:35 zostali zadysponowani do Czernicy, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Osoba zgłaszająca relacjonowała, że mężczyzna, który chwilę wcześniej się przewrócił, siedzi na środku drogi i stwarza realne zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu. 

Policjanci po otrzymaniu dyspozycji natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia. Po przybyciu potwierdzili, że na drodze siedzi mężczyzna, a obok niego znajduje się hulajnoga elektryczna. Mundurowi przystąpili do wykonywania dalszych czynności. 

Reklama

W rozmowie z mężczyzną usłyszeli, że ten jechał hulajnogą z Jeleniej Góry do Wlenia i w miejscowości Czernica przewrócił się na drodze. Funkcjonariusze wyczuli od 38-letniego jeleniogórzanina silną woń alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,5 promila. 

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a dalszą podróż odbył taksówką.

# Pijany przewrócił się na hulajnodze elektrycznej i siedział na drodze

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości