Mężczyzna oznajmił policjantom, że jechał hulajnogą elektryczną z Jeleniej Góry do Wlenia i w pewnym momencie się przewrócił. Później siedział tak na drodze. Nic dziwnego, był pijany.
Jeleniogórscy policjanci codziennie realizują zadania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach w regionie. Wczoraj (17.03) około godziny 18:35 zostali zadysponowani do Czernicy, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Osoba zgłaszająca relacjonowała, że mężczyzna, który chwilę wcześniej się przewrócił, siedzi na środku drogi i stwarza realne zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu.
Policjanci po otrzymaniu dyspozycji natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia. Po przybyciu potwierdzili, że na drodze siedzi mężczyzna, a obok niego znajduje się hulajnoga elektryczna. Mundurowi przystąpili do wykonywania dalszych czynności.
W rozmowie z mężczyzną usłyszeli, że ten jechał hulajnogą z Jeleniej Góry do Wlenia i w miejscowości Czernica przewrócił się na drodze. Funkcjonariusze wyczuli od 38-letniego jeleniogórzanina silną woń alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,5 promila.
Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a dalszą podróż odbył taksówką.

# Pijany przewrócił się na hulajnodze elektrycznej i siedział na drodze
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze