Kandydat na burmistrza Piechowic Radosław Burchacki zaprasza wszystkich mieszkańców na dzisiejsze spotkanie w sali OSP w Piechowicach o godzinie 18:00.
Do drugiej tury wyborów zostało już niewiele czasu. Kandydaci chcą ten czas wykorzystać na spotkania i merytoryczne rozmowy z mieszkańcami, by w pełni nakreślić plan na rozwój danego miejsca zgodnie z wolą gospodarzy, czyli mieszkańców.
Często ten okres przedwyborczy kojarzy się z „debatami”, czyli prześciganiem się kandydatów w wzajemnym punktowaniu minusów u siebie nawzajem. To mieszkańcom nie jest potrzebne. Potrzebna jest rozmowa, możliwość przedstawienia woli i wizji na przyszłość.
Kandydat na burmistrza Piechowic Radosław Burchacki zaprasza na takie spotkanie dziś (18.04) o godzinie 18:00 w sali OSP w Piechowicach. Każdy mieszkaniec będzie mógł wysłuchać planów na przyszłość Piechowic, ale również - co najważniejsze - podzielić się swoimi spostrzeżeniami względem rozwoju miasta.
Zapraszamy na spotkanie i przypominamy o anonimowej sondzie, w której można zaznaczyć kandydata, na którego będziecie Państwo głosować w najbliższą niedzielę:

materiał KWW Piechowice 2024
# Piechowice : Spotkanie mieszkańców z kandydatem Radosławem Burchackim
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Teraz potrzebuja ludzi żeby na nich zagłosowali a później pocalujta w dupę wójta.
Alek ciężko się z Tobą nie zgodzić. Popieram.
tak będzie przy Jacku Kubielskim, on potrzebuje tylko tą jedną kadencję i po wyborze będzie tak jak mówicie .Tak jak Kubielski zadbał o rodzinę tak zadba o Piechowice,stracW kadencji nic nie mógł i nic nie było Piechowicom potrzebne.Co rozpoczął to inny zakończy.Tak przecież było z Rudolfem po którym został Kubielski, a jest PYTANIE Ile Piechowice teraz mają długu ???? Na ten temat Kubielski się nie zająknął.
tak będzie przy Jacku Kubielskim, on potrzebuje tylko tą jedną kadencję i po wyborze będzie tak jak mówicie .Tak jak Kubielski zadbał o rodzinę tak zadba o Piechowice,stracW kadencji nic nie mógł i nic nie było Piechowicom potrzebne.Co rozpoczął to inny zakończy.Tak przecież było z Rudolfem po którym został Kubielski, a jest PYTANIE Ile Piechowice teraz mają długu ???? Na ten temat Kubielski się nie zająknął.
Jż Pan kandydat Burchacki nawiązał kontakty i zaprosił do Piechowic po wsparcie Senatora Zawiłę. No i powiedzcie m czy te wsparcie jest na pewno bezinteresowne? Kto tu jest gospodarzem a kto politykiem? Czy po wyborach nie trzeba będzie się politcznie rewanżować? Poza tym Pan Zawiła zagalopował się mówiąc o zrujnowanych Piechowicach, ale pewnie nigdy tu nie był i oprócz dworca PKP może pokazano mu dom przewodniczącego rady miasta upływającej kadencji tak mocno wspierającego kandydata Burchackiego.
Zrewanzujecie się zawile i burchackiemu przyjmując setkę czarnych doktorów i inżynierów do budynku GS koło stacji PKP.
Mało mnie obchodzi z kim się prowadza Burchacki, kogo zaprasza. Jak będzie najlepszym gospodarzem po Stanisławie Ejniku którego nawet nie ma szans przebić to już będzie dobrze.
ale głupoty, czym Piechowice mają się zrewanżować Zawile? Zawiła jest SENATOREM, to on może dla nas coś zrobić,a poza tym jest historykiem . Z wdzięcznością natomiast przyjmuje pożegnanie Pana Burmistrza Jacka Kubielskiego. Podziękowania też ,bo ten człowiek nie wie ile trzeba było mieć samozaparcia , aby go oglądać w Informatorze i to w kolorze. Przypomnijcie sobie , że na kolorowo to była tylko okładka i na str.nr 1 ON tj. burmistrz wyrocznia Jacek Kubielski .
Zrewanzujecie się zawile i burchackiemu przyjmując setkę czarnych doktorów i inżynierów do budynku GS koło stacji PKP. Ryży hycel też będzie zadowolony.
Zawile się mogą zrewanżować na wiele sposobów, do obsadzenia w gestii burmistrza jest wiele stanowisk, np prezes ZUK, sekretarz. Był taki burmistrz co bardzo popiera kandydata Burchackiego i jego szanowna małżonka chyba bardziej, który oba te stanowiska obdzielił jako łupy polityczne Wojtasiowi - koledze z PSL i Łużniakowej - żonie włodarza Jeleniej Góry. Zawiła chyba ma wielu znajomych z partii i na pewno gdy komuś będzie chciał pomóc to jak to mówią przysługa za pr,ysługę. Więc zapytać można. Bo nie sądzę aby Zawiła jeździł bezinteresownie po wszystkich karkonoskich gminach i wspierał bezpartyjnych kandydatów.
Zrewanzujecie się zawile i burchackiemu przyjmując setkę czarnych doktorów i inżynierów do budynku GS koło stacji PKP. Bum
Jestem ciekaw czy radni będę tak chętnie chodzić po ludziach jak na 2 tygodnie przed wyborami i słuchać rozmawiać z ludźmi. No i Pan nowy stary burmistrz będzie otwarcie razem z mieszkańcami zmieniał na lepsze Piechowice. Żeby nie było jak zawsze przy korycie 1 miesiąc włączenia w dupe A na 5 lat wyje.... na ludzi
W czasie ostatniego wystąpienia p. Radosława w OSP Piechowice , na zadane pytania odpowiadał obietnicami . Szkoda , że tak mało osób przybyło z pytaniami .
Michałek czy synek pani radczyni prawnej A.W. ?
Pan Radosław jest doskonałym kandydatem i to boli przeciwników !!!! Tak trzymać i do przodu !!! Hejt się leje ale to z zazdrości. Mieliście 5 lat i słabo to wygląda. Teraz się ratujecie …. Ale lipa
No i bardzo dobrze będzie praca i apartamentowce umowa już czeka
Nie dajcie się nabrać na rogalika wyborczego . Potem będzie za późno .
Nie dajcie się nabrać na rogalika wyborczego . Potem będzie za późno .
Pan Burchacki mnie przekonał swoją otwartością, podejściem do ludzi i spraw. Jak damy się nabrać na głupawe zarzuty to będziemy płakać a pan z jelonki śmiać. Emeryturka będzie. Po tej kadencji będzie a co mnie obchodzą mieszkańcy. To widać jak na dłoni.
Ciekawe, że Pan Kubielski nie chwali się swoim ostatnim spotkaniem wyborczym w Straży Piechowickiej, gdzie oprócz kilkunastu emerytów z jego obiadków czwartkowych i kilku zwolenników PiS -u oraz przedstawicieli opozycji sala była pusta a to co mówił to kłamstewka w większości i propozycje z programów swoich konkurentów.
Teraz potrzebuja ludzi żeby na nich zagłosowali a później pocalujta w dupę wójta.
Alek ciężko się z Tobą nie zgodzić. Popieram.
tak będzie przy Jacku Kubielskim, on potrzebuje tylko tą jedną kadencję i po wyborze będzie tak jak mówicie .Tak jak Kubielski zadbał o rodzinę tak zadba o Piechowice,stracW kadencji nic nie mógł i nic nie było Piechowicom potrzebne.Co rozpoczął to inny zakończy.Tak przecież było z Rudolfem po którym został Kubielski, a jest PYTANIE Ile Piechowice teraz mają długu ???? Na ten temat Kubielski się nie zająknął.