Reklama

Piechowice : Spotkanie mieszkańców z kandydatem Radosławem Burchackim

18/04/2024 12:10

Kandydat na burmistrza Piechowic Radosław Burchacki zaprasza wszystkich mieszkańców na dzisiejsze spotkanie w sali OSP w Piechowicach o godzinie 18:00.

Do drugiej tury wyborów zostało już niewiele czasu. Kandydaci chcą ten czas wykorzystać na spotkania i merytoryczne rozmowy z mieszkańcami, by w pełni nakreślić plan na rozwój danego miejsca zgodnie z wolą gospodarzy, czyli mieszkańców.

Często ten okres przedwyborczy kojarzy się z „debatami”, czyli prześciganiem się kandydatów w wzajemnym punktowaniu minusów u siebie nawzajem. To mieszkańcom nie jest potrzebne. Potrzebna jest rozmowa, możliwość przedstawienia woli i wizji na przyszłość.

Kandydat na burmistrza Piechowic Radosław Burchacki zaprasza na takie spotkanie dziś (18.04) o godzinie 18:00 w sali OSP w Piechowicach. Każdy mieszkaniec będzie mógł wysłuchać planów na przyszłość Piechowic, ale również - co najważniejsze - podzielić się swoimi spostrzeżeniami względem rozwoju miasta.

Reklama

Zapraszamy na spotkanie i przypominamy o anonimowej sondzie, w której można zaznaczyć kandydata, na którego będziecie Państwo głosować w najbliższą niedzielę:

materiał KWW Piechowice 2024

# Piechowice : Spotkanie mieszkańców z kandydatem Radosławem Burchackim

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/04/2024 15:24
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Alek - niezalogowany 2024-04-18 13:16:25

    Teraz potrzebuja ludzi żeby na nich zagłosowali a później pocalujta w dupę wójta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    WANDA - niezalogowany 2024-04-18 15:31:31

    Alek ciężko się z Tobą nie zgodzić. Popieram.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gospodarz - niezalogowany 2024-04-18 15:51:22

    tak będzie przy Jacku Kubielskim, on potrzebuje tylko tą jedną kadencję i po wyborze będzie tak jak mówicie .Tak jak Kubielski zadbał o rodzinę tak zadba o Piechowice,stracW kadencji nic nie mógł i nic nie było Piechowicom potrzebne.Co rozpoczął to inny zakończy.Tak przecież było z Rudolfem po którym został Kubielski, a jest PYTANIE Ile Piechowice teraz mają długu ???? Na ten temat Kubielski się nie zająknął.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości