Obecność w Jeleniej Górze osób takich jak Wicemarszałek Sejmu, Prezydent Wałbrzycha, Minister, Posłeł, Przewodniczący PO świadczy o zdecydowanym poparciu kandydata z listy Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Jeleniej Góry.
Dla mnie Jerzy Łużniak jest wzorem dobrego samorządowca. Samorządowca, który dał się poznać w swojej samorządowej pracy jako prezydent, który potrafi podejmować odważne, odpowiedzialne i mądre decyzje. - mówiła Wicemarszałek Sejmu RP Monika Wielichowska.

Jestem dzisiaj tutaj po to, by mocno zaapelować do mieszkańców Jeleniej Góry o głosowanie na Jerzego Łużniaka w drugiej turze wyborów. To świetny prezydent, gospodarz maista, ktoś kto sprawia, że Jelenia Góra się rozwija. To też ktoś, kto stał przez te wszystkie lata po stronie demokracji i praworządności. - mówił Minister Tomasz Siemoniak.
Reklama

To trzeba podkreślić jasno i wyraźnie, że My tworzymy drużynę dobrej współpracy. Ta współpraca pomiędzy samorządem i rządem rzeczywiście będzie miała teraz miejsce, dlatego że wreszcie jest rząd, który szanuje samorząd i daje też daje możliwość korzystania z takich dobrodziejstw jak chociażby Krajowy Plan Odbudowy. - mówił przewodniczący PO w regionie - Michał Jaros. Jerzy Łużniak jest naszym partnerem, współpracownikiem. Jest człowiekiem, który dobrze zna sprawy Jeleniej Góry i dobrze poprowadzi je w najbliższych latach. - dodał przewodniczący Jaros.
Reklama

PiS zabierał pieniądze, mimo to Jelenia Góra się rozwijała, a teraz - kiedy dla samorządów jest zielone światło, kiedy samorządy będą dysponowały dużymi pieniędzmi - Jelenia Góra będzie robiła kroki milowe w rozwoju. Jerzy Łużniak kocha to miasto, jest dobrym gospodarzem, a ponadto - co jest bardzo ważne - jest człowiekiem do bólu uczciwym. - mówiła Poseł Zofia Czernow.

Będę głosował na Jurka Łużniaka, bo jest przyzwoitym człowiekiem. Człowiekiem, którego świetnie znam. W trudnych czasach, kiedy łobuzersko rozkradano dochody Jeleniej Góry, był w stanie realizować inwestycje i prowadzić miasto do przodu, a jego konkurent nie był w stanie nawet jednej galerii zapełnić sprzedawcami. - mówił Senator Marcin Zawiła.
Reklama

Uważam, że Jelenia Góra wiele zawdzięcza postawie Jerzego Łużniaka. Zawdzięcza to, że przetrwała w najtrudniejszych czasach, a teraz przyszedł dobry czas. Dla mnie nie ma wątpliwości, że najlepszym kandydatem na prezydenta Jeleniej Góry jest Jerzy Łużniak. - mówił Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Z konferencji prowadziliśmy dla Państwa transmisję na żywo. Poniżej prezentujemy jej zapis:
# Parlamentarne i samorządowe poparcie dla Jerzego Łużniaka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Murusiem za Jurusiem!!! . Kiedyś w mieście przypadkiem namierzyłem Prezydenta. Na chodniku zbierał śmieci które ktoś pozostawił. Dodatkowo udało się nam przebrnąć z nim,prz3z osiem lat kaczorowa i mimo ucisku na samorząd....Jelenia dała radę. Jelenia to Europa ,Jurek to Europa . Panie prezydencie jestem z Panem.
Na sam widok już mnie mdli. Pana Grafa też poparliście i co teraz? Wstyd czy nie? Pan Protasiewicz za obraźlliwe wpisy wyleciał z funkcji wicewojewody dolnośląskiego a Pan Graf? Dalej jest członkiem PO? Partyjna żenada....wstyd ...
Żeby zaszły zmiany to muszą wyzdychać wkońcu te postkomuchy, tak to jeszcze przez 10 lat nic się nie zmieni.
Ale wymodniaa ta Zofia!!! Powiew świeżości.
Nie narzekać, w niedziele na wybory i na Papaja.
antykomuch, problem w tym, że takie głosowanie to faktycznie poparcie PiS czyli wzmacnianie neo-komuny, w praktyce i mentalności, jakbyś chciał powrotu PRL. Masz teraz wybór między obecnym i byłym prezydentem z PO, tyle że ten były razem z ekipą kilku politycznych kolesi poszedł na współpracę z PiSem, kiedy ten zaczął rządzić, bo wszyscy chcieli zachować stanowiska przyzwyczajeni przez lata do dyrektorskich pensji i w ramach układu z PiS został prezesem KARR.
Murusiem za Jurusiem!!! . Kiedyś w mieście przypadkiem namierzyłem Prezydenta. Na chodniku zbierał śmieci które ktoś pozostawił. Dodatkowo udało się nam przebrnąć z nim,prz3z osiem lat kaczorowa i mimo ucisku na samorząd....Jelenia dała radę. Jelenia to Europa ,Jurek to Europa . Panie prezydencie jestem z Panem.
Na sam widok już mnie mdli. Pana Grafa też poparliście i co teraz? Wstyd czy nie? Pan Protasiewicz za obraźlliwe wpisy wyleciał z funkcji wicewojewody dolnośląskiego a Pan Graf? Dalej jest członkiem PO? Partyjna żenada....wstyd ...
Żeby zaszły zmiany to muszą wyzdychać wkońcu te postkomuchy, tak to jeszcze przez 10 lat nic się nie zmieni.