Wkrótce w Kaczorowie pojawią się specjalne pojemniki na zużyte baterie. Od końca sierpnia do odwołania można je oddawać do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej.
W ramach akcji OSP na straży środowiska ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie zbierają zużyte baterie. Od kilku miesięcy prowadzą również zbiórkę elektrośmieci. Wszystko to, by umożliwić mieszkańcom swobodne eliminowanie starych i często niedziałających sprzętów. Działania te mają na celu również ingerencję w środowisko. Od końca sierpnia strażacy zbierają również zużyte baterie. Póki co mieszkańcy mogą przywozić je do remizy, a wkrótce na terenie miejscowości staną specjalnie przystosowane pojemniki.
W razie problemów z dostarczeniem baterii do remizy strażacy proszą o kontakt za pośrednictwem Facebookowego profilu. Podjadą i sami odbiorą zużyte baterie.

# OSP w Kaczorowie na straży środowiska. Zbierają zużyte baterie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze