Reklama

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej ma nowego komendanta

20/04/2024 09:52

Pierwsza w historii Straży Granicznej kobieta na stanowisku komendanta oddziału Straży Granicznej

19 kwietnia w Komendzie Głównej Straży Granicznej odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji z dniem 19 kwietnia powołał płk SG Monikę Musielak na stanowisko Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W obecności Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia KGSG płk SG Joanny Kosteckiej Komendant Główny SG gen. bryg. SG Robert Bagan pogratulował objęcia stanowiska. Podkreślił wagę zadań i obowiązków związanych z ochroną granic Polski, jakie spoczywają na każdym nich. Zwracając się do płk SG Moniki Musielak zaznaczył, że jest ona pierwszą w historii kobietą, która objęła stanowisko komendanta oddziału Straży Granicznej.

Reklama

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej ma nowego komendanta

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wiesio - niezalogowany 2024-04-20 13:33:50

    płk SG Joanna Kostecka - pelny pulkownik w tym wieku ? Ja Piere Do Lee .... albo braki kadrowe albo uklady bo w wiedze jej i doswiadczenie to ja nie wierze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości