Komenda Miejska Policji w Jeleniej Gorze informuje, że most drogowy na ulicy Różyckiego został czasowo wyłączony z ruchu.
Nie wiadomo jeszcze w jaki stanie przeprawa mostowa na Różyckiego przetrwała falę powodziową. Pojawiły się jednak niepokojące symptomy, które trzeba będzie sprawdzić. Ze względów bezpieczeństwa most jest na razie wyłączony z ruchu. Być może potrzebne będą dokładne analizy stanu technicznego mostu przeprowadzane przez specjalistów. Decyzja o jego ponownym otwarciu zależeć będzie od wyników tych badań oraz niezbędnych prac naprawczych. Więcej informacji wkrótce.
Ruch na moście został przywrócony ale tylko dla pojazdów do 8 ton.Samochody ciężarowe są kierowane objazdem przez ulicę Wincentego Pola.
Most na Różyckiego zamknięty dla ciężarówek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co z mostem w Grabarowie? Da radę z zabobrza dostać się do centrum przez Grabarow?
Mosty trzymają się dobrze tylko ul. Pola zalana w okolicach ul. Chłopskiej.
Wyrażę się jaśniej, czy z zabobrza przez Grabarow da radę przejechać? Ostatnia aktualizacja jaką słyszałem na temat Grabarowa to, że jest zamknięty ruch.
za Grabarowem nie da się przejechać do centrum, zalane do ul.Koziej..
Można...ale jest 30cm. wody ,wahadełko i korek na obwodnicy prawie do Panatoniego
A autobusy MZK będą jechać przez most? Nie można napisać artykuł nieco jaśniej?
Co z mostem w Grabarowie? Da radę z zabobrza dostać się do centrum przez Grabarow?
Mosty trzymają się dobrze tylko ul. Pola zalana w okolicach ul. Chłopskiej.
Wyrażę się jaśniej, czy z zabobrza przez Grabarow da radę przejechać? Ostatnia aktualizacja jaką słyszałem na temat Grabarowa to, że jest zamknięty ruch.