Dziś w siedzibie Karkonoskiego Parku Narodowego w Sobieszowie młodzi uczestnicy rywalizują w turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Siedziba Karkonoskiego Parku Narodowego w Sobieszowie stała się dziś miejscem rywalizacji w turnieju wiedzy pożarniczej. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane dla młodych uczniów, które ma na celu propagowanie wiedzy na temat pożarnictwa. Organizatorami turnieju są: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jeleniej Górze oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Karkonoskiego.
Pierwsza część turnieju to był test jednokrotnego wyboru. W przerwie, w której komisja sprawdzała testy młodzież miała czas wolny, który mogła spędzić na zwiedzaniu Centrum Przyrodniczo - Edukacyjnego Pałac Sobieszów i oglądaniu wystawy statycznej Państwowej Straży Pożarnej.
Po części teoretycznej zostaną wyłonieni laureaci, którzy przejdą do kolejnego etapu, czyli odpowiedzi ustnych na losowo wybrane pytania otwarte.

# Młodzież Zapobiega Pożarom - Finał turnieju wiedzy pożarniczej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ta Kinga pożal się boze Pani komendant wszędzie się pcha je.....ana.Karierowiczka się znalazła.w wyborach nie pyklo co???Strasznie do koryta się chce dopchać trzepak je.....any
A kim jest ta d..pa, która siedzi obok niej?
pamietaj ubogi POLAKU , ty masz narazac zycie a inni maja siedziec w biurze i robic kwity . Ucz sie , pracuj w biurze , masz jedno zycie . Patrz na zdjecia powyzej, ile z tych osob potrafi uruchomic gasnice ?
Ta Kinga pożal się boze Pani komendant wszędzie się pcha je.....ana.Karierowiczka się znalazła.w wyborach nie pyklo co???Strasznie do koryta się chce dopchać trzepak je.....any
A kim jest ta d..pa, która siedzi obok niej?
pamietaj ubogi POLAKU , ty masz narazac zycie a inni maja siedziec w biurze i robic kwity . Ucz sie , pracuj w biurze , masz jedno zycie . Patrz na zdjecia powyzej, ile z tych osob potrafi uruchomic gasnice ?